تازه های اخبار تازه های اخبار

مرکز ارتباطات مردمی سامانه سامد استانداری

حضور مدیر شعب استان در مرکز ارتباطات مردمی (سامد استانداری) جهت پاسخگویی به درخواست ها و شکایات همشهریان استان زنجان

به گزارش روابط عمومی زنجان سلمان داشاد مدیر شعب استان در محل کار مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری زنجان به منظور پاسخگویی به درخواست ها و شکایات مردمی حضور یافت.

در این دیدار غیر حضوری که کارشناس سامد مدیریت زنجان نیز در این مرکز ارتباطات مردمی حضور یافت، در راستای تکریم ارباب رجوع و تحقق اهداف دولت الکترونیک، جهت پاسخگویی و ارتباط مستقیم با مردم از طریق خط تلفنی 111 (سامد استانداری) سامانه الکترونیکی ارتباطات مردمی، متقاضیان و شاکیان به صورت مستقیم از طریق تماس تلفنی از مدیر شعب استان پاسخهای و رهنمودهای لازم را دریافت نمودند.

این ارتباط مردمی که با هماهنگی دفتر مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری زنجان برای صبح روز دوشنبه از ساعت 11.30 الی 12.30 برنامه ریزی شده بود، از چند روز قبل با نصب بنر و پوسترهای مربوطه در قالب طرح ارایه شده از سوی استانداری در سطح شهر به همشهریان عزیز در سطح گسترده اطلاع رسانی گردید.

شایان ذکر است که یکی از این تماس های تلفنی بنام علیرضا احمدی در حضور مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری زنجان از مدیر شعب استان و کلیه کارکنان ساعی و خدوم بانک مسکن استان رنجان تقدیر و تشکر نمود.

آخرین بروزرسانی 1398/8/1