تازه های اخبار تازه های اخبار

تمام تلاش بانک مسکن برای خانه دار کردن اقشار مختلف جامعه

حضور مدیر شعب استان زنجان در نشست تشکل های دانشجویی با موضوع وضعیت مسکن در کشور

مدیر زنجان در جمع تشکل های دانشجویی دانشگاه زنجان گفت : بعد از انقلاب اسلامی، حدودیک‌سوم واحدهای مسکونی ساخته شده در کشور از تسهیلات بانک مسکن بهره‌مند شدند.

به گزارش روابط عمومی استان زنجان، سلمان داشاد مدیر استان در نشست تشکل‌های دانشجویی با موضوع وضعیت نابسامان مسکن، اظهار کرد : بعد از انقلاب یک سوم واحدهای مسکونی ساخته شده در کشور از تسهیلات بانک مسکن بهره‌مند شدند. 

وی ادامه داد : بانک مسکن در راستای سیاست‌های دولت اقدام می‌کند. بیشترین تسهیلات این بانک در بخش تعهدی و تکلیفی است. حوزه‌هایی مانند بافت‌های فرسوده، مسکن مهر و مسکن‌های روستایی جزو تعهدات این بانک است.

ایشان با اشاره به اینکه در استان بیش از ۴۰ هزار واحد مسکونی مهر، تسهیلات بانکی به ارزش 8000 میلیارد ریال دریافت کردند، یادآور شد : این بانک توان خود را برای خانه‌دار کردن اقشار ضعیف و کم‌درآمد به‌کار گرفته است.

مدیر شعب استان در مورد تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج تصریح کرد: از ابتدای امسال تا پایان خردادماه ۲۴۹ فقره به ارزش ۷۸ میلیارد ریال تسهیلات ازدواج پرداخت شده است. در طول سال گذشته نیز ۳۹۸ فقره به مبلغ ۶۳ میلیارد ریال تسهیلات اعطا شده که این موضوع رشد خوب اعطای تسهیلات ازدواج در سه ماهه نخست امسال را نشان می‌دهد.

 

 

آخرین بروزرسانی 1398/5/3