پیمایش گروه‌بندی‌ها پیمایش گروه‌بندی‌ها

آخرین مطالب آخرین مطالب

پربیننده ترین مطالب پربیننده ترین مطالب

پرامتیازترین مطالب پرامتیازترین مطالب

وبلاگ وبلاگ

بازگشت

جدید ترین و جذاب ترین سوتی های بانکی

بانک ها به عنوان یک مکان عمومی روزانه مرکز مراجعه تعداد زیادی از افراد مختلف از فرهنگ ها و اندیشه های مختلف است این امر باعث می شود که اتفاقات جالبی در بانک ها رخ بدهد در اینجا شما را با برخی از جالبترین این اتفاقات آشنا می کنیم.
 تمامی این مطالب از گفته های کارمندان بانک ها و نوشته های وبلاگهای ایشان استخراج شده است.

اولین مراجعه به بانک
نوجوون ها هم برای خودشون عالمی دارن هاااا...امروز یه نوجوون حدود ۱۵ الی ۱۶ ساله چکی رو آورد نقد کنه..معلوم بود اولین بارشه .بعد از اینکه چکش رو پاس کردم و پولش رو دادم،چند دقیقه ای ایستاده بود و نمیرفت ...پرسیدم :کار دیگه ای داری؟؟؟ گفت:چکم؟؟!! چرا چکم رو پس نمی دین!؟؟!

تا این حرف رو زد، صدای خنده مشتری های جلوی باجه بلندشد...بنده خدا سرش رو زیر انداخت و با خجالت بیرون رفت...

قبض اشتباهی
 

یه روز بعد ازاتمام کار در شعبه یه نفر داشت محکم در شعبه را می زد...از پشت در پرسیدیم چکار داری؟؟؟ گفت:این قبض گاز من اشتباهی شد...این قبض مال من نیست ..چرا از من دریافت کردید؟؟؟ گفتیم ما از کجا بدونینم قبض مال تو نیست ؟؟ طرف با عصبانیت گفت : این قبض را پسرم کوچکم از توی کوچه پیدا کرده و آورده روی طاقچه گذاشته ..من هم از همه جا بی خبر فکر کردم قبض خودمونه ...آوردم بانک و پرداخت کردم !!!!!... آخه چرا شما وقتی قبض می گیرید از طرف کارت شناسایی نمی گیرید که مشخص بشه این قبض مال خودشه !؟!

تلفن بانک
 

مشتری:الوووو؟؟؟

من:بفرمائید..

مشتری: سلام ..حال شما خوبه؟؟

من:سلام..ممنونم..
مشتری:معذرت می خوام ...تلفن بانکه؟!!!

یک وام ، یک ازدواج !

چند وقت پیش یک بنده خدایی که ماشاء الله سن پدربزرگ من و شما را داشتند مراجعه کرده بودند و میگفتند به تازگی و به میمنت و شادی ازدواج مجدد فرموده اند و چون برای ازدواج های قبلی (!) از این تسهیلات استفاده نکرده اندتقاضای وام ازدواج دارند !!! قیافه ما در در اون لحظات دیدنی بود. چون مونده بودیم که چی جواب این پدربزرگمان را بدهیم... .

اما جالب تر خانمی بود که مراجعه کرده بود و سوال میکرد برای دریافت وام ازدواج چه ضامنی لازم است ؟ یک کارمند قراردادی هست و یک کاسب سرشناس . گفتیم هر کدام باشند مورد قبول است. ایشون گفت : " آخه میخوام بدونم من با کدومشون ازدواج کنم که بتونم وام بگیرم"!!!

 
سوتی کارمند بانک مسکن

در خلال ثبت نام طرح هدفمند کردن یارانه ها

مشتری : آقا من کارت یک بانک خصوصی رو دارم و شماره همون رو وارد سایت کردم . اشکالی نداره؟!

کارمند بانک : نه قربان.شماره مسکن کارت هر بانکی رو وارد کنید درسته !!


اندر مزایای تلفن بانک
برخی اوقات مشتر ی تماس می گیره و میخواد ببینه مبلغی به حسابش واریز شده یا نه ( حالا تصور کنید که بانک حسابی شلوغه چند تا کار را هم داری همزمان انجام میدی) در این موقع سعی میکنی اندر فوائد تلفنبانک صحبت کنی و مشتری را به این امر خداپسندانه تشویق نمائی .درپی این آگاهی عده ای ضمن ابراز شادی از این خدمات قول به استفاده از آن درآینده می دهند.

وا ما روزی خانم محترمی بعد از تماس با شعبه و احوالپرسی وبیان شماره حسابش می پرسد حالا رمزم را بدهم تا موچودی حسابم راچک کنید!!!!

سپه چک بانک رفاه در بانک مسکن!!
 

یه روز یه خانمی محترمی پس از برداشت وصول چک به همکارمان میگه : آقا بجای پول؛ سپه چک بانک رفاه بدین !!!
عجـــب !! سپه چک بانک رفاه اونهم در بانک مسکن!!!! بنده خدا همکار ما یه لحظه نتونست جلو خنده اش رو بگیره و .....
قبلی
ديدگاه ها
بازتاب URL :

هنوز نظری درج نشده است. درج اولین نظر