تازه های اخبار تازه های اخبار

انعقاد تفاهم نامه همکاری بانک مسکن استان قم با اداره کل ثبت احوال

تفاهم نامه
نعقاد تفاهم نامه همكاری فی مابین بانك مسکن و اداره كل ثبت احوال استان قم

باهدف تامین آتیه فرزندان و فراهم سازی فردایی بهتر برای كودكان قمی ، مدیریت شعب استان قم و اداره كل ثبت احوال این استان تفاهم نامه همكاری به امضاء رساندند.

در نشستی كه بدین منظور برگزار شد محمد رسول خاكساری ، مدیرشعب قم بهمراه سعید پارسی معاون شعبه مركزی و علیرضا رضایی كارشناس بازاریابی استان با حضور در دفتر خلیل مرادی ، مدیركل اداره كل ثبت احوال قم تفاهم نامه همكاری امضاء كردند.

در این دیدار خاكساری هدف از انعقاد تفاهم نامه دوجانبه را توسعه و گسترش تعاملات بانك با سازمان ثبت احوال و مشتریان جدید برشمرد و خاطرنشان ساخت بانك مسكن در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود ، موظف به آگاه سازی عموم مردم به حق و حقوق شهروندی خود از طریق اطلاع رسانی منافع و مزیت های بخشنامه ها و دستورالعمل های بانكی می باشد .

ایشان افزود حساب صندوق مسكن جوانان بانك مسكن با هدف حمایت از اقشار كم درآمد جامعه و در راستای خانه دار كردن خانواده های طبقات پایین جامعه طراحی شده است كه انعقاد تفاهم نامه با ثبت احوال نیز گامی خیرخواهانه در جهت آگاه سازی مردم به این خدمت مطلوب بانك بشمار رفته و البته بطور حتم اجرای این مهم، خشنودی پروردگار را نیز بدنبال خواهد داشت .

مدیرشعب قم همچنین اهتمام به تامین آتیه فرزندان و ایجاد بسترهای لازم برای تهیه سرپناه مردان و زنان فردای این مرز و بوم را از سوی دو دستگاه دولتی امری پسندیده تلقی كرد و در این راستا از حسن نیت مدیركل ثبت احوال قم در انعقاد این تفاهم نامه تشكر و قدردانی نمود.

خاكساری در بخش دیگری از سخنان خود ضمن اشاره به كاهش نرخ سود تسهیلات مسكن یكم در جهت حمایت از خانه اولی ها خاطرنشان ساخت بانك مسكن در راستای بهبود وضعیت رفاه و امنیت اقشار مختلف مردم در حال حاضر طرح های متنوعی همچون طرح های بازآفرینی شهری ، تسهیلات صندوق مسكن یكم با نرخ سود 6 و 8 درصد ، تسهیلات ارزان قیمت صندوق مسكن جوانان و برچسب الكترونیكی پرداخت عوارض را به كلیه هم میهنان عزیز ارائه می نماید .

در ادامه این دیدار مرادی ، مدیركل ثبت احوال قم گفت : بدون شك اقدامات بانك مسكن در راستای خانه داركردن آحاد مردم ستودنی است و نیات خیر كاركنان بانك مسكن در تحقق اهداف خود كه همانا تهیه سرپناه برای اقشار كم درآمد جامعه می باشد بر هیچ كس پوشیده نیست . ایشان تصریح كرد سازمان ثبت احوال قم نیز بعنوان یك سازمان دولتی و مردمی با این تفكر كه همه مدیران دستگاهها و نهادها در قبال آیندگان مسئول هستند سعی خواهد كرد تا بانك مسكن را در اجرای این امر خداپسندانه یاری نماید .

شایان ذكر است براساس این تفاهم نامه سازمان ثبت احوال قم متعهد به توزیع ماهیانه بیش از 2 هزار دعوت نامه و بروشور صندوق مسكن جوانان به همراه شناسنامه نوزادان به درب منازل والدین فرزندان از طریق بسته پستی شد . تبریك و شادباش به والدین نوزاد ، معرفی اجمالی حساب صندوق مسكن جوانان ، دعوت از والدین به یكی از شعب بانك ، تاكید بر رعایت صرفه جویی در مصرف آب و ترغیب مردم به دریافت كارت ملی هوشمند از جمله نكات مهمی است كه با همكاری این دو نهاد در بروشور ارسالی به درب منازل افراد طراحی شده است .

آخرین بروزرسانی 1397/7/28