فهرست اخبار فهرست اخبار

رشد 1700 میلیارد ریالی منابع مدیریت قزوین در 8 ماهه سال جاری

مدیریت شعب استان قزوین در 8 ماهه ابتدای سال جاری 1700 میلیارد ریال رشد داشته است که از زمان ایجاد مدیریت قزوین این میزان رشد بی سابقه بوده است.
سید اصغر حسینی – مدیراستان –در گردهمایی روسای شعب که با حضورمسیولین، روسای دوایر وشعب مدیریت به منظور ارزیابی عملکرد شعب تابعه برگزار شد اظهار داشت مدیریت قزوین در 8 ماهه نخست سال جاری توانست با زحمات کارکنان صف وستاد رشدی بالغ بر 1700 میلیارد ریال در بخش منابع داشته باشد که این میزان رشد از زمان ایجاد مدیریت قزوین بی سابقه بوده است.
وی افزود ما شاهد انسجام و هم افزایی خوبی در بین کارکنان صف وستاد مدیریت هستیم که این امر منجر به بهبود عملکرد مدیریت در بخشهای مختلف شده است به طوری که تا کنون در 7 شاخص ارزیابی عملکرد در منطقه سبز قرار داریم.
حسینی گفت در بخش های سپرده قرض الحسنه پس انداز 96 درصد ، حساب ممتاز 240 درصد ، صندوق مسکن یکم 151 درصد ، کل سپرده ها بدون صندوق آباد 99 درصد، فروش اقساطی واحدهای مسکن مهر 106 درصد و وصول نقدی اقساط 136 درصد اهداف مدیریت تا کنون محقق شده است. وانتظار میرود در بخش وصول مطالبات ،بانکداری الکترونیک وپرداخت تسهیلات نیز تا پایان سال شاهد عملکرد بهتری باشیم.
وی با تاکید براستفاده بهینه از محصولات بانک در افزایش سهم بازار تصریح کرد عملکرد شعب در بخش جذب منابع باید به سمت جذب منابع ارزان قیمت سوق پیدا کند تا منجر به افزایش بهره وری شود.
حسینی افزود شعب مرکزی تاکستان، فردوسی ، الوند، بلوار مدرس و آزادگان بهترین عملکرد را در بخش جذب منابع داشتند و شعبی که در این بخش اهداف خود را محقق نکرده اند هرچه سریعتر با اقدام اصلاحی در روند فعالیتهای خود اهداف تعیین شده را محقق نمایند.
مدیراستان در بخش دیگری از سخنان خود تلاش ،پیگیری وجدیت همه کارکنان را در بخش وصول مطالبات معوق خواستار شد وتصریح کرد شعبی که عملکرد مناسبی در این بخش ندارند باید با تغییر برنامه خود وبا استفاده از تمام ابزارهای موجود نسبت به وصول اقساط معوق اقدام نمایند .
وی با تقدیر از شعبی که نسبت به ابتدای سال در بخش مطالبات معوق رشد منفی داشتند افزود شعب بویین زهرا ، آبیک ،الوند، مرکزی تاکستان وشهید بابایی در این بخش عملکرد بسیار خوبی داشتند وسایرشعب نیز از تجارب ارزنده آنها در جهت بهبود عملکرد خود استفاده نمایند.
مدیراستان خاطر نشان کرد در مدت باقی مانده تا پایان سال باید تمام کارکنان صف وستاد در جهت تحقق اهداف بانک تلاش بیشتری نمایند.
حسینی همچنین در ادامه سخنان خود خواستار تلاش بیشتر شعب بر توسعه وترویج بانکداری الکترونیک در بین مشتریان وهمچنین اعتبار سنجی صحیح و پرداخت تسهیلات به فعالین بخش مسکن شد.
در ادامه این گردهمایی با ارزیابی عملکرد وشناسایی نقاط ضعف وقوت شعب ، روسای شعب علل موفقیت ویا عدم موفقیت خود در شاخص های مورد نظر را بیان نمودند ورهنمودهای لازم توسط مسیولین مدیریت برای بهبود عملکرد بیان شد.
آخرین بروزرسانی 1395/11/4