فهرست اخبار فهرست اخبار

مدیریت شعب استان قزوین میزبان چهارمین جلسه شورای هماهنگی بانکهای استان قزوین

چهارمین جلسه کمیسیون هماهنگی بانکهای استان قزوین در محل مدیریت شعب بانک مسکن استان قزوین با حضور کلیه اعضای برگزار شد
د راین نشست اسداله نداف فهمیده –مدیراستان –طی سخنانی از مساعدت خزانه بانک ملی و ناظرپولی بانک مرکزی ج.ا .ا به واسطه مدیریت خوب نقدینگی در پرداخت یارانه ها و همچنین از مشارکت و همکاری کلیه کارکنان بانک در این طرح تشکر و قدردانی نمود.
وی مشارکت بانک مسکن در توسعه کشور را از افتخارات بانک عنوان کرد و اظهار داشت با پرداخت تسهیلات به واحدهای مسکن مهر ومسکن روستایی و بافت فرسوده گامی موثر در تامین مسکن اقشارکم درآمد و مقاوم سازی مسکن در کشور برداشنه است.
نداف فهمیده با بیان افزایش مطالبات معوق در بخش تسهیلات مسکن روستایی گفت : همکاری و مساعدت بنیاد مسکن با بانک ها و اخذ استعلام از آنان جهت صدور اسناد برای مدیونین و کمک به وصول مطالبات را خواستار شد.
مدیر استان با اشاره به طرح هدفمند سازی یارانه ها اظهارداشت تامین نقدینگی شعب و خودپردازها که با تلاش کلیه کارکنان سیستم بانکی انجام شد موجبات رضایت مشتریان را فراهم آورده واین عملکرد برگ زرین کمک به تحقق اهداف و برنامه های دولت را از سوی بانکهای عامل به منصه ظهور گذاشت.
حاجی عباسی-دبیرکمیسیون هماهنگی بانک ها ضمن تشکر از تصمیم دولت در اعلام به موقع طرح هدفمندی یارانه ها وظیفه بانک ها را در اجرای صحیح این طرح بسیار مهم قلمداد کرد و از همکاری و تلاش شبانه روزی سیستم بانکی در اجرای این طرح تشکر و قدردانی کرد و ابراز امیدواری کرد همچون گذشته بازوان توانای دولت در اجرای سیاست های کلان دولت باشیم .
در ادامه جلسه مدیران بانکهای استان نیز با بیان نقطه نظرات و مشکلات پیش رو تصمیمات لازم جهت تسهیل در روند اجرای کلیه امور سیستم بانکی در استان اتخاذ شد.
آخرین بروزرسانی 1394/5/4