فهرست اخبار فهرست اخبار

گردهمایی روسای شعب

نداف فهمیده: با تمام نیرو از فرصت باقی مانده نسبت به دستیابی اهداف تعیین شده در بخش جذب منابع و وصول مطالبات استفاده نماییم
گردهمایی روسای شعب با حضور مسیولین مدیریت شعب استان قزوین و روسای شعب در محل مدیریت مورخ 29/10/89 برگزار شد.
در این گردهمایی اسداله نداف فهمیده – مدیر استان – با اشاره به اهمیت جذب منابع در ماههای پایانی سال اظهار داشت همه کارکنان بایستی با تمام نیرو از فرصت باقی مانده نسبت به دستیابی اهداف تعیین شده در بخش جذب منابع وصول مطالبات و سایر بخش ها استفاده نماییم.
مدیر استان با تشریح فعالیتهای صورت گرفته توسط مدیریت در بخش مسکن مهر از انعقاد قرارداد 8000واحد در قالب تفاهمنامه های سه جانبه در سه ماه گذشته خبر داد و اظهار داشت تا کنون 000/30واحد مسکن مهر در استان انعقاد قراردادشده است.
وی افزود بایستی روسای شعب تمام تلاش خود را جهت تمرکز تسهیلات اعطایی مسکن مهر در بانک و عدم خروج آنی این منابع توسط سازندگان از بانک انجام دهند.
نداف فهمیده با اشاره به سپرده مهر گفت با توجه به تفاهمنامه فی مابین بانک و سازمان مسکن وشهرسازی استان قزوین پیش بینی می شودتاپایان سال حدود 2000نفر نسبت به افتتاح حساب سپرده مهر به بانک مراجعه کنند.
مدیر استان با تاکید بر استفاده بهینه از مزیتهای رقابتی ویژه بانک تصریح کرد، بایستی با تبلیغات ، اطلاع رسانی صحیح و شفاف سازی مزیتهای رقابتی بانک و همچنین بازاریابی هدفمند در جهت جذب منابع جدید تلاش کرد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود وصول مطالبات را یکی از اولویتهای کاری بسیار مهم شعب بیان و بر لزوم پیگیری و کاهش مطالبات تاکید کرد.
نداف فهمیده در خاتمه با مقایسه آمار عملکرد شعب نسبت به اهداف تعیین شده در بخش جذب منابع و وصول مطالبات ،تحقق اهداف تعیین شده را تا پایان سال جاری خواستار شد.
مرتضی قربانی- معاون اجرایی و نطارتی- در این گردهمایی با اشاره به رفتار حرفه ای نسبت به انجام امور محوله تصریح کرد همه کارکنان بایستی نسبت به رعایت نظم و انضباط حاکم بر بانک و انجام امور محوله به نحو شایسته ، اهتمام لازم را داشته باشند.
مهدی رجبی – معاون مالی و فناوری- نیز طی سخنانی بابیان مطالبی در خصوص بانکداری الکترونیک گفت همه بایستی با همدلی در جهت رفع مشکلات احتمالی پیش رو و توسعه فعالیتهای بانکداری الکترونیک تلاش نماییم.
آخرین بروزرسانی 1394/5/4