فهرست اخبار فهرست اخبار

افتتاح شرکت تعاونی کانون بازنشستگان بانک مسکن استان قزوین

به گزارش مدیریت شعب بانک مسکن استان قزوین،شرکت تعاونی کانون بازنشستگان بانک مسکن در استان قزوین با حضور مدیرشعب بانک مسکن استان ،رییس واعضای هییت مدیره این شرکت و جمعی از بازنشستگان مدیریت شعب استان قزوین افتتاح شد..

محمد حسن اسعدی رییس هیات مدیره شرکت تعاونی کانون بازنشستگان بانک مسکن در این مراسم گفت: شرکت تعاونی کانون بازنشستگان بانک مسکن به‌منظور تکمیل زنجیره ارزش خدمات توسعه‌ای  با هدف ایجاد اشتغال مولد اقدام به تاسیس شرکت‌های تابعه در استانها نموده است و راهبری و هدایت این شرکت‌ها را عهده‌دار می‌باشد.

وی افزود: فعالیت شرکت‌های تابعه در چارچوب ضوابط حرفه‌ای و قانونی با رعایت شفافیت و ضابطه‌مندی و با هدف تکمیل خدمات توسعه‌ای  شرکت و اشتغالزایی برای کارکنان بازنشسته وفرزندان آنها در استانها افتتاح شده است.

اسعدی تصریح کرد: این شرکت تعاونی در مسیر ارایه بهینه خدمات متنوع، گسترده، باکیفیت به مجموعه بانک  وسایر امور خارج از بانک  براساس اساسنامه شرکت فعالیت خواهد نمود.

سید اصغر حسینی مدیر شعب بانک مسکن استان قزوین نیز با ابراز خرسندی از تشکیل شرکت تعاونی کانون بازنشستگان در استان قزوین اظهارداشت بانک مسکن در استان با پرداخت بیش از31 هزار میلیارد ریال وحجم بالای پرداخت تسهیلات  نیاز به برونسپاری بخشی از فعالیتهای خود در حوزه وصول مطالبات دارد وبا حضور این شرکت که در بخش وصول مطالبات روستای با بانک همکاری خواهد داشت امیدواریم با تلاش مجموعه کارکنان شرکت درپیگیری مطالبات روستای  به اهداف  مورد نظر در کاهش مطالبات روستایی دست یابیم.

وی افزود ما تمام تلاش خود را جهت حمایت از این شرکت انجام خواهیم داد وامیدواریم درآینده شاهد رشد و گسترش فعالیتهای شرکت در استان باشیم.

حمید رضا صحابت مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت تعاونی نیز عملکرد تخصصی وبرنامه های کاربردی شرکت را تشریح ودر این خصوص گفت: فعالیت شرکت بسیار گسترده ودر تمام بخش های اقتصادی وخدماتی مانند وصول اقساط معوق ،گردشگری، کشاورزی، مسکن خواهد بود و این شرکت با اجرایی نمودن پروژه‌هایی از قبیل وصول مطالبات روستایی بانک مسکن  فعالیتهای خود را در استانهای بوشهر ،کرمانشاه،قزوین ،آذربایجان غربی، چهار محال وبختیاری شروع نموده وبزودی در سایر استانها نیز فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

وی افزود چشم‌انداز شرکت بر پایه  ارزش‌آفرینی استوار است ودر حال بررسی پروژ ه های پیشنهادی به شرکت هستیم تا زمینه ورود شرکت جهت انجام این پروژ ها را فراهم سازیم وامیدواریم همه با تلاش یکدیگر وحمایتهای همه اعضا شاهد رشد وشکوفایی شرکت باشیم.

جبرییل ایمانی عضو دیگرهیات مدیره شرکت نیز که در این جلسه حضور داشت ضمن تشکر از حمایتهای مدیرشعب بانک مسکن استان درشکل گیری شرکت تعاونی در استان قزوین خاطرنشان کرد: جایگاه کنونی بانک مرهون تلاش همه کارکنان بانک به ویژه بازنشستگان است  وامیدواریم با تشکیل شرکت تعاونی گامی موثر در حل مشکلات اقتصادی کارکنان بازنشسته بانک برداشته باشیم.

 وی افزود انجام حمایت‌های قانونی موردنیاز از شرکتهای تابعه و بهبود عملکرد و تسریع حرکت شرکت‌ها در مسیر تحقق طرح‌ها و پروژه ها را از مهم‌ترین برنامه‌های جاری شرکت‌ دانست وابراز امیدواری کرد با همفکری وتلاش همه شاهد گسترش فعالیتهای شرکت باشیم.

حکمت اله مهرابی مدیرشرکت تعاونی بازنشستگان در استان قزوین نیز با تقدیر و تشکر از حمایت های همه مسیولین امر در شکل گیری شرکت تعاونی کانون بازنشستگان استان قزوین ابراز امیدواری کرد با تلاش وهفکری اهداف شرکت محقق گردد.

آخرین بروزرسانی 1398/8/14