فهرست اخبار فهرست اخبار

جلسه رسیدگی به مسایل و مشکلات شرکت های تعاونی وتعیین تکلیف پرو‍‍ژه های نیمه تمام مسکن مهر

مسکن مهر

جلسه رسیدگی به مسایل و مشکلات شرکت های تعاونی وتعیین تکلیف پرو‍‍ژه های نیمه تمام مسکن مهر با حضورمدیران ومعاونین اداره کل راه وشهرسازی ،ادره کل تعاون ،کارورفاه اجتماعی ومدیرشعب ، معاون مالی وفناوری ورییس دایره اعتباری بانک مسکن استان قزوین درمحل سالن جلسات بانک مسکن برگزار شد.

در این جلسه سید اصغر حسینی  مدیرشعب بانک مسکن استان قزوین تعامل راه و شهرسازی و بانک مسکن واداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی  را خوب، سازنده و موثر  توصیف کرد و گفت این تعامل وهمکاری سبب شده تا بتوانیم تا کنون بیش از  85درصد  واحد های مسکن مهر رادراستان قزوین فروش اقساطی وبه متقاضیان تحویل دهیم که این نشان از موفقیت استان در تکمیل پروژه های مسکن مهر است.

 

 وی با ارایه آماری از تسهیلات پرداخت شده توسط بانک مسکن در بخش مسکن مهر ، مسکن روستایی و بافت فرسوده شهری گفت ؛ استان قزوین از جمله استان های پیشرو در خصوص فروش اقساطی مسکن مهر به شمار می آید. و امیدواریم این همکاری و هم افزایی مابین بانک مسکن واداره کل راه وشهرسازی همچنان ادامه یابد.

حسینی سپس به پاره ای مشکلات موجود در تعیین تکلیف برخی پروژه های باقی مانده مسکن مهر استان اشاره نمود و گفت ؛ شایسته است ، با در نظر داشتن تبصره ها و مفاد الحاقی تفاهم نامه های تنظیمی ، از هرگونه اقدام در روان سازی امور مرتبط دریغ ننموده و فرآیند کار را برای تسریع در رفع مشکل مردم از یک سو و عدم وارد آمدن خسارت به منابع دولتی هزینه شده در این بخش تسهیل نمود تا تسهیلات پرداخت شده هرچه سریعتر به بانک برگردد.

 در ادامه مسعود حق لطفی مدیرکل  راه و شهرسازی استان قزوین گفت : خوشبختانه تعامل خوبی بین بانک مسکن و راه و شهرسازی استان وجود دارد که افزایش آن می تواند کمک به سزایی در تکمیل واحد های باقی مانده مسکن مهر استان کند تا هر چه سریعتر به سرمنزل مقصود برسانیم.

 مدیرکل راه و شهرسازی استان ضمن قدردانی از مساعدت و همکاری های همه جانبه بانک مسکن در جهت پرداخت تسهیلات مسکن مهر و تسهیلات  نوسازی بافتهای فرسوده ، این امر را گامی مهم و اساسی در راستای حمایت از تولید مسکن به خصوص برای اقشار کم درآمد و آسیب پذیر جامعه دانست .

مسعود حق لطفی نیز با ابراز خرسندی از همکاری فی مابین تصریح کرد اعتقاد ما هم بر این است که مطالبات بانک باید به قید تسریع وصول گردد و تسهیلاتی که به آسانی در اختیار متقاضیان قرار گرفته به همین نحو برگردانده شود تا دست بانک در اعطای تسهیلات مجدد باز باشد.

مسعود بابایی مدیر کل تعاون ، کار ورفاه اجتماعی نیز با ابراز خرسندی و قدردانی از مدیریت شعب بانک مسکن استان بدلیل همراهی و همکاری صمیمانه در اجرای پروژه های مسکن مهر ، آمادگی خود جهت هر گونه همکاری با بانک مسکن را اعلام نمود.

وی با تاکید بر لزوم همکاری متقابل اداره کل راه وشهرسازی ، بانک مسکن واداره کل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی اظهار داشت همکاری های بیشتر سه جانبه  باعث تسریع در اجرای بهتر پروژه های نیمه کاره وتعیین تکلیف آنها خواهد شد.

 در پایان مدیران حاضر در جلسه بر ضرورت تعامل وهمکاری بیشترفی مابین تاکید کردند.

 

آخرین بروزرسانی 1397/9/12