فهرست اخبار فهرست اخبار

مراسم تکریم ومعارفه

برگزاری مراسم تکریم و معارفه معاون مالی وفناوری مدیریت شعب بانک مسکن استان قزوین

مراسم تکریم و معارفه معاون مالی وفناوری استان قزوین با حضور مسیولین مدیریت ، روسای شعب ودوایر مدیریت در محل سالن همایش برگزار شد.

در این مراسم، حسین صابری به عنوان معاون مالی وفناوری مدیریت شعب استان قزوین معرفی و از تلاشها و زحمات مهدی رجبی، تجلیل و قدردانی بعمل آمد.

در ابتدای این مراسم سید اصغر حسینی مدیرشعب استان قزوین با تجلیل از شخصیت و تقدیر از عملکرد صادقانه مهدی رجبی معاون سابق مالی وفناوری مدیریت قزوین و قدردانی ازتلاش های کارکنان با ارایه گزارشی از عملکرد و اقدامات صورت گرفته طی سال های اخیر، کلیه موفقیت های حاصل شده را ناشی از تلاش و همت جمعی کلیه کارکنان استان دانست.

حسینی  همچنین ضمن معرفی حسین صابری  به عنوان معاون جدید مالی وفناوری برای وی آرزوی موفقیت نمود و از تمامی پرسنل این مدیریت اعم از ستاد و شعب خواست تا با همراهی و همدلی و حرکت در چهارچوب سیاست های بانک در به ثمر رسیدن اهداف مجموعه گام های مثبتی بردارند تا در آینده شاهد رشد و شکوفایی هر چه بهتر بانک باشیم.

 مهدی رجبی معاون سابق مالی وفناوری نیز در ادامه ؛اظهارداشت استان قزوین دارای پتانسیل‌ها و توانمندی‌های بسیاری است و در طی این سالها با همکاری و همدلی هم تلاش‌های زیادی در جهت تحقق برنامه‌ها و اهداف پیش رو که همان ارتقا ی سطح فعالیت‌های بانک می‌باشد برداشته شد و این بازخورد و نتیجه حاصل تلاش تک‌تک همکاران در سطح استان می‌باشد.

وی انتصاب معاون مالی وفناوری جدید استان را تبریک گفت و اظهار داشت: امید است استان قزوین با تلاش‌ها و همکاری مستمر در تحقق برنامه‌ها واهداف  ابلاغی موفق و سربلند باشد و از زحمات کلیه همکاران استان تقدیر نمود.

در ادامه صابری  معاون مالی وفناوری جدید با تقدیر وتشکر از زحمات  وتلاش های  مهدی رجبی   افزود: ان‌شایالله با همکاری و همدلی همکاران استان بتوانیم به اعتماد و مسیولیتی که بر عهده ما قرارگرفته به نحو شایسته پاسخ مثبت دهیم.

در پایان مراسم ضمن ابلاغ حکم انتصاب صابری به عنوان معاون مالی وفناوری مدیریت شعب استان قزوین با اهدا لوح تقدیر از زحمات مهدی رجبی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

آخرین بروزرسانی 1397/9/10