گردهمایی روسای شعب

گردهمایی روسای شعب

اسداله نداف فهمیده: کسب رتبه چهارم در بخش جذب منابع در بین مدیریتهای کشور و همچنین ارایه خدمات ارزنده بانک همچون اعطای تسهیلات مهر در استان حاصل تلاش و همت همه کارکنان است.
اولین گردهمایی روسای شعب با حضور مسیولین و روسای شعب مدیریت استان قزوین در سال جاری در محل مدیریت برگزار شد.
در این گردهمایی اسداله نداف فهمیده –مدیراستان- طی سخنانی با ارایه آماری از خدمات ارزنده بانک مسکن در استان در سال گذشته گفت کسب رتبه چهارم در بخش جذب منابع در بین مدیریتهای کشور و همچنین ارایه خدمات ارزنده بانک همچون اعطای تسهیلات مهر در استان حاصل تلاش و همت همه کارکنان است.
وی افزود امیدواریم در سال جاری که از سوی مقام معظم رهبری سال جهاد اقتصادی نام گذاری شده است با همت و تلاش همکاران شاهد موفقیتهای بیشتر بانک در عرصه بانکداری باشیم.
نداف استفاده از مدیریت مشارکتی در سال جاری را یکی از مهمترین استراتژی مدیریت برشمرد و ابراز امیدواری کرد که استفاده از خرد جمعی ، همفکری ، همدلی باعث موفقیت مدیریت قزوین در نیل به اهداف تعیین شده گردد.
در ادامه مدیر استان طی سخنانی با تشریح بازار رقابتی موجود بین بانکها بر توجه به اصل تکریم ارباب رجوع تاکید و تصریح کرد احترام به مشتریان و حفظ کرامت انسانی در هر شرایطی موجب آن خواهد شد که یک ذهنیت مثبت در مشتریان نسبت به کارکنان بانک پیدا شود.
وی گفت اساس بازاریابی خدمات بانکی در گرو معرفی صحیح کارکنان از خدمات موجود و تبدیل تهدیدها به فرصت برشمرد و اظهارداشت لازمه این کار مشارکت همه کارکنان و داشتن بینش صحیح از مشتریان عنوان کرد.
اسداله نداف فهیمده با اشاره بر محیط متغیرحاکم بر بانکها پویایی یک سازمان را از اصول اساسی رشد و پیشرفت دانست و اظهارداشت این مهم با ایجاد فرهنگ نوآوری و خلاقیت قابل اجراست .
وی با مهم ارزیابی کردن وصول اقساط معوق خاطر نشان کرد با یک برنامه ریزی منسجم و پیگیری مستمر بایستی نسبت به کاهش حداکثری مطالبات معوق تلاش نماییم.
آخرین بروزرسانی 1394/5/4