گردهمایی معاونین شعب

مدیر شعب استان قزوین در گردهمایی معاونین شعب :نقش معاونین شعب را در راهبری وعملیات اجرایی شعب بسیار دانست.

گردهمایی معاونین شعب

گردهمایی معاونین شعب با حضور مسیولین مدیریت و معاونین شعب در محل سالن جلسات مدیریت شعب استان قزوین برگزار شد.

سید اصغر حسینی مدیرشعب بانک مسکن استان قزوین ضمن تشکر از کارکنان صف وستاد مدیریت که در جهت تحقق اهداف تعیین شده تلاش می نمایند  نقش معاونین شعب را در راهبری وعملیات اجرایی شعب بسیار مهم دانست وابراز امیدواری کرد با توجه به تلاشهای صورت گرفته ومشارکت جمعی کارکنان کارنامه مطلوبی رادر ارزیابی عملکرد سال 97 به ثبت برسانیم .

وی بااشاره به تلاشهای انجام شده در مدیریت قزوین در بخش جذب منابع اظهارداشت مدیریت قزوین توانسته است در کمتر از شش ماه  رشد 14پله ای  نسبت به سایرمدیریتها  داشته باشد و50 درصد هدف تعیین شده در این بخش را محقق نماید.

حسینی با تاکید بر حفظ منابع جذب شده افزود امیدواریم این روند روبه رشد در مدت باقی مانده تا پایان سال ادامه داشته باشد وهمه همکاران در جهت تحقق هدف تعیین شده در این بخش تلاش بیشتری نمایند.

مدیرشعب استان قزوین با اشاره به موفقیت شعبه مینودر قزوین وانتخاب رییس این شعبه بعنوان یکی از 15 بانکدار برتر در بین شعب بانک مسکن کل کشور ضمن تبریک به شعبه مینودر بابت کسب این موفقیت ابراز امیدواری کرد شعب دیگر نیز با تلاش بیشتر بتوانند به این موفقیت دست یابند.

حسینی بااشاره به اینکه اجرای تبصره 35  فرصتی ویژه و استثنایی برای بدهکاران بانکی است افزود مشمولین این طرح؛ اشخاص حقیقی و حقوقی هستند که از بانک مسکن تسهیلات تا سقف یک میلیارد ریال و یا کمتر از آن دریافت کرده اند که درصورت بازپرداخت مانده اصل تسهیلات توسط مشمولین بطور یک جا و نقدی، نسبت به بخشودگی سود تسهیلات در سقف سهمیه ابلاغی بانک مرکزی و وجه التزام، با رعایت اولویت هایی اقدام می شود.

وی تعادل در منابع ومصارف را یکی از سیاستهای مهم بانک برشمرد و خاطر نشان کرد تحقق اهداف تعیین شده در تبصره 35  وطرح چاووش می تواند کمک شایانی به تعادل منابع ومصارف نماید بنابراین همه کارکنان باید در جهت تحقق اهداف در نظر گرفته شده در این بخش اهتمام لازم را داشته باشند.

حسینی افزود در عقود مبادله ای 14 شعبه این مدیریت نسبت به ابتدای سال رشد منفی داشته اند وعمده رشد مطالبات این مدیریت مربوط به عقود مشارکتی می باشد که انتظار می رود با تمرکز بیشتر همه شعب در این بخش وبا استفاده از تمام ظرفیتهای وابزارهای موجود بتوانیم جهت تعیین تکلیف پرونده های مشارکت اقدام نماییم.

مدیرشعب استان با اشاره به پیاده سازی طرح های انگیزشی کارکنان در مدیریت قزوین اظهار داشت  این طرح ها در افزایش انگیزه کارکنان وبهبود عملکرد آنها بسیار موثر بوده است وامیدواریم با ادامه این طرح ها در سال آتی نیز شاهد موفقیت بیش از پیش  شعب  در بخش های مختلف باشیم.

آخرین بروزرسانی 1397/12/7