سیستم انتشار محتوا سیستم انتشار محتوا

مدیر خراسان شمالی خطاب به مدیرکل بهزیستی:

خدمات بانک مسکن در زمینه پرداخت تسهیلات و افزایش توان مالی خانوارها جهت خرید یا ساخت واحد مسکونی در شبکه بانکی بی نظیر است.

به گزارش روابط عمومی بانک مسکن مدیریت خراسان شمالی، ناصری مدیرشعب استان در حاشیه جلسه هماهنگی با مدیرکل بهزیستی خراسان شمالی ضمن توافق برای تسهیل گری در خصوص پرداخت تسهیلات اشتغالزایی متقاضیان تحت پوشش آن اداره، به معرفی سایر خدمات تسهیلاتی بانک برای اقشار مختلف جامعه پرداخت و آنرا در سیستم بانکی بی نظیر دانست.
جلسه هماهنگی مدیر شعب بانک مسکن خراسان شمالی با مدیرکل بهزیستی استان در خصوص تعامل و همکاری لازم برای پرداخت تسهیلاتِ 500 میلیون ریالیِ اشتغالزایی از محل اعتبارات سال جاری به ارزش 6 میلیارد ریال برگزار شد که طی توافقات بعمل آمده مقرر شد اداره کل بهزیستی استان خراسان شمالی ضمن اجرای تعهدات قبلی و تسویه کلی دیون معوق ناشی از تسهیلات پرداختی سالهای گذشته که بالغ بر 32 فقره تسهیلات ودیعه مسکن بوده است نسبت به معرفی افراد واجد شرایط برای دریافت تسهیلات اشتغالزایی در سال جاری اقدام نماید. ناصری مدیرشعب خراسان شمالی در این دیدار ضمن اعلام آمادگی برای همکاری و تعاملات پیش رو به معرفی خدمات و محصولات بانک پرداخت و گفت: تنوع و شرایط پرداخت تسهیلات خرید یا ساخت واحد مسکونی در بانک مسکن در بین بانکهای کشور بی نظیر است. وی تصریح کرد : حساب صندوق مسکن جوانان بعنوان یک حساب تعهدی که واریزی مبلغ ماهیانه خرد دارد، با پرداخت تسهیلات کم بهره و بیشترین مدت تقسیط در سیستم بانکی ، یکی از محصولات مناسب برای کودکان تحت پوشش بهزیستی است. وی توضیح داد: افراد خیّر می توانند به منظور ایجاد سرپناهی مطمین برای کودکان تحت سرپرستی خود آینده نگری داشته و با واریز مبالغ 500 هزار ریال در ماه و افزایش ناچیز طی 15 سال به حساب جوانانِ کودکان تحت پوشش به میزان یک میلیارد و 840 میلیون ریال تسهیلات برای تهیه واحد مسکونی به آنان کمک کنند. وی در ادامه با اشاره به افزایش مبلغ تسهیلات خرید خانه از محل اوراق حق تقدم استفاده از تسهیلات گفت: با افزایش سقف تسهیلات خرید و جعاله واحد مسکونی از محل اوراق حق تقدم استفاده از تسهیلات امکان پرداخت تسهیلات تا دو میلیارد ریال در مرکز استان و شهرهای بالای 200 هزار نفر فراهم خواهد شد، که این میزان تسهیلات پرداختی با مدت بازپرداخت بالا در سیستم بانکی کشور بی نظیر است. وی در ادامه ابراز امیدواری کرد تا این افزایش سقف تسهیلات پرداختی در بخش مسکن باعث تحرک بخشی و رونق بخش مسکن در کشور شود. در این جلسه، دکتر قربانی مدیرکل بهزیستی خراسان شمالی ضمن تقدیر از تلاش های بانک مسکن طی سنوات گذشته در جهت خانه دار کردن اقشار کم برخوردار و تحت پوشش بهزیستی بر اجرای تعهدات گذشته تاکید کرد و ابراز تمایل کرد درآینده نزدیک با برگزاری جلسات مشترک فی مابین کارشناسان بازاریابی و اعتباری ، همکاری ها و تعاملات بیشتر با بانک مسکن در زمینه زمینه های مختلف صورت پذیرد.
آخرین بروزرسانی 1398/10/14