سیستم انتشار محتوا سیستم انتشار محتوا

برگزاری جلسه هماهنگی با کارکنان انتظامات در مدیریت شعب بانک مسکن

در جلسه ای که با هدف ایجاد هماهنگی بیشتر بین کارکنان انتظامات مدیریت شعب بانک مسکن به منظور ارایه خدمات پشتیبانی بهتر از واحدهای صف صورت پذیرفت از زحمات پرسنل شاغل در انتظامات مدیریت خراسان شمالی تقدیر شد.

   مجید اسدی فر مدیر شعب استان دراین جلسه که با حضور کلیه کارکنان انتظامات برگزار شد با مهم برشمردن مسیولیت ها و وظایف محوله ی انتظامات،از زحمات پرسنل حراست و همکاران انتظامات در ایجاد امنیت و آرامش قدردانی کرد.

   وی سه عامل امنیت،عدالت و آسایش را از عوامل بسیار مهم مورد نیاز مردم عنوان کرد و گفت: عامل درونی ایجاد امنیت در شعب خود کارکنان هستند و هرگونه اخلال در وضعیت روحی و روانی آنان همچنین عدم توجه به خواسته های مادی و معنوی شان موجب عدم امنیت می شود.

   اسدی فر از کارکنان انتظامات به عنوان ویترین بانک یاد کرد و گفت: نظم و انضباط اداری،خوشرویی و داشتن اخلاق نیکو لازمه کار همکاران انتظامات است که ضرورت دارد همکاران شاغل دراین بخش خودرا به این مولفه های شخصیتی و صفات حسنه بیارایند.

   وی با تشریح وظایف خطیر بخش انتظامات،صداقت،امانت داری،داشتن روحیه انتقاد پذیری و قانونمداری در کنار بکار گیری ادبیات مناسب در گفتگوها و ارتباطات را از عواملی دانست که بارعایت آن از سوی پرسنل این بخش، تصویر بسیار خوبی از بانک در ذهن مشتریان نقش خواهد بست و نوع متمایز برخورد کارکنان ما با مشتریان و مراجعین را در مقایسه با دیگر سازمان ها از حیث رعایت شان و منزلت مشتریان و صیانت از حقوق شهروندی به عنوان یک الگو و یک برند معرفی خواهد کرد.

   مدیر استان دقت در ورود و خروج افراد به شعب بانک و انعکاس به موقع اخبار و هرگونه موارد مشکوک به مسیولین حراست را از وظایف مهم و خطیر انتظامات برشمرد که با حساسیت بیشتر نسبت به این مسایل،از بروز هرگونه آسیب و تهدید پیشگیری خواهد شد.

   حسین نوروزی پور معاون مدیرشعب استان نیز دراین جلسه ازتلاش ها و زحمات پرسنل انتظامات در پشتیبانی و تامین امنیت شعب تقدیر کرد.

   وی اظهارکرد سختی کار همکاران انتظامات برکسی پوشیده نیست و آرامش حاکم بر همکاران شاغل در صف و ستاد که مشغول ارایه خدمت به مردم و مشتریان هستند نتیجه زحمات و تلاش های این همکاران خدوم در برقراری نظم و امنیت می باشد.

   نوروزی پور ضمن اظهار رضایت از وضعیت آمادگی جسمانی پرسنل انتظامات و تمایل آنان به فعالیت های ورزشی توصیه کرد همکاران شاغل دراین بخش به منظور دوری از یکنواختی و روزمرگی وقت خودرا به نحوی مدیریت کنند که فعالیت های ورزشی بیشتری را در برنامه کاری روزانه خود داشته باشند.

   درادامه این جلسه ابوالفضل کمالی رییس دفتر حراست مدیریت نیز ضمن قدردانی از زحمات همکاران انتظامات و نظم و انضباط حاکم بر عملکرد آنان در حیطه وظایف محوله، از همراهی و حمایت مدیر شعب استان در اجرای برنامه های مدنظر حراست در حوزه پشتیبانی و حراست از واحدهای صف تقدیر کرد و ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته از سوی همکاران انتظامات در راستای برقراری نظم،آرامش ، تامین امنیت و خدمات پشتیبانی در امور پولرسانی، بر هوشیاری و دقت نظر بیشتر همکاران شاغل دراین بخش به منظور تقویت عوامل بازدارندگی تهدیدات و خطرات احتمالی تاکید کرد.

   در بخش پایانی این جلسه، درجه چهار نفر از همکاران انتظامات که از نگهبان به ارشد نگهبان ارتقا پیدا نموده بودند از طرف مدیر و معاون مدیر شعب استان اعطا شد.

   گفتنی است هادی نظامی،محمدحسین یزدانی، محسن سلمانی و مجید یوسفی از نفراتی بودند که به درجه ارشد نگهبان ارتقا پیدا کردند.

آخرین بروزرسانی 1397/9/10