تازه های اخبار تازه های اخبار

دیدار با مشتریان ویژه استان همزمان با دهه مبارک فجر

همزمان با دهه مبارک فجر و به منظور افزايش تعاملات ، مدير شعب استان با همراهي برخی از مسؤلین مدیریت و رؤسای شعب با مشتریان ویژه و فعال در عرصه تولید ديدار نمودند.

در اين دیدارها مصطفی تقوی مدیر شعب مازندران، تعامل با مشتریان و گشاده رويي را سرلوحه كار كاركنان بانك مسكن دانست و افزود:بانک مسکن بانکی خوشنام با قدمت81ساله در فعالیتهای بانکی بوده که تمام تعهدات خودرا در همه حال انجام داده و در راستای اعتلای صنعت این مرز وبوم با تولید گران و صنعتگران فعال علی الخصوص صنایع مرتبط با بخش مسکن همکاری می نماید.

مدير شعب مازندران  در بخشی از سخنان خود با اشاره به جایگاه مشتریان وقدردانی از همراهی همیشگی  آنان افزود:  این دیدار با هدف برقراری ارتباط دوسویه بیشتر بین بانك و مشتریان بوده و اعتقاد داریم رضایت مشتریان كه جزء ذینفعان بانك می‌باشند از اولویت كارها و اهداف اصلی ما است و در حقیقت آنها مهمترین ناظران بر فعالیت ما هستند.

همچنین مدیران عامل این شرکتها ضمن ابراز خرسندی و  خوشامدگویی از حضور مسؤلین بانک مسکن استان در محل شرکت قدرداني نموده و با ابراز رضایت از خدمات بانک مسکن ، راهكارهاي تعامل و همكاري بیشتر را مورد بحث و بررسي قرارداده و پیرامون گسترش همکاریها گفتگو نمودند.

قابل ذکر است دراین دیدار که همزمان با دهه مبارک فجرانجام پذیرفت از شرکتهای شهاب بتن وآویشن که از فعالان صنعت استان واز مشتریان بانک بوده تجلیل شد.

آخرین بروزرسانی 1398/11/27