تازه های اخبار تازه های اخبار

آئين تكريم و معارفه رئيس شعبه مركزي بابل

با حضور مصطفي تقوي مدير شعب استان ، خلیل مظفری همکار بازنشسته و از مدیران اسبق بانک در استان ،مسئولين مديريت ، روسای شعب شهرستان بابل ،كاركنان شعبه مرکزی بابل و جمعي از مشتريان ويژه، آئين تكريم و معارفه احمد محمدی رئيس سابق و سید جواد حسینی پور رئيس جديد شعبه مركزي بابل در محل شعبه برگزار شد.

مصطفي تقوي مدير شعب استان  ضمن تبریک دهه مبارک فجر و گزارشی از عملکرد شعبه دربخشی از سخنان خود  افزود :شعبه مرکزی بابل اولین شعبه بانک مسکن در استان مازندران با قدمت 60ساله از شعب قدیمی بانک بوده  و عملكرد كاركنان شعبه مركزي بايد در خور جايگاه اين شعبه باشد و حفظ جايگاه ويژه آن وظيفه همه كاركنان آن بوده تا با تصميمات و راهكارهاي صحيح و مناسب و استفاده از ظرفيتهاي موجود و هم گامی و همسویی بهترين خدمت را به مشتريان عرضه نموده تا شأن و جايگاه ويژه شعبه حفظ گردد .

مدیر شعب مازندران ادامه داد : اهميت و صلابت شعبه مركزي در هر شهربه قدري بالاست كه همه كاركنان باید در راستاي اهداف آن تلاش نمایند و شعبه با داشتن كاركنان متعهد و با همكاري و همفكري و ارائه خدمات بهینه مي تواند الگويي براي ديگر شعب بوده و موجبات ارتقاء جايگاه آن را فراهم سازند .

 تقوی با بیان اینکه حساسیت وتوجه کافی به انتصابات در این شعبه از دلایل موفقیت آن بوده، ادامه داد: تغییر و تحول دوره ای و تزریق انرژی بر پیکره بانک امری اجتناب ناپذیر بوده و در این خصوص نقش رییس شعبه یه عنوان نقش اصلی و محوری در  نحوه برخورد و توجیه کارکنان با مشتریان تاثیر به­سزایی در جذب و نگهداشت مشتریان و همچنین حفظ و ارتقاء منابع مالی بانک دارد و در شرایط رقابتی فعلی بانکهایی موفق هستند که بتوانند ارزش های بیشتری برای مشتریان خلق و خدمات متنوع تری به مشتریان ارائه نمایند.

مدیر شعب مازندران در ادامه با اشاره به تمرکز بر مشتریان موجود ، بازاریابی درون شعبه ای و کم هزینه بودن آنان افزود:در حوزه جذب منابع  باید طول موج  مشتریان خود را شناسایی نموده و متناسب با آن به ایشان خدمت ارائه نماییم و البته در این خصوص بازاریابی برون شعبه ای هم فراموش نگردد و حتماً محصولات و خدمات بانک جهت مشتریان جدید عرضه گرددچرا که پشتوانه همه فعالیت های ما تخصصی و دولتی بودن بانک بوده که ریال سپرده های  مشتریان را دولت تضمین میکند و به عنوان یک اصل و ابزار در بازاریابی و مشتریان باید استفاده گردد.

مدیر شعب استان در بخش ديگر از سخنان خود ضمن تقدیر از تلاش و عملکرد مثبت  احمد محمدی رییس سابق شعبه و آرزوي توفيق براي حسینی پور درسمت رئيس جدید شعبه از این دو به عنوان يكي از رؤساي موفق شعب ياد نمود و ابراز اميدواري کرد كه با استفاده از تجربيات قبلي در جايگاه جديد نيز موفق عمل خواهند نمود .

در بخش ديگر از مراسم احمد محمدی رئيس سابق شعبه مركزي بابل از اعتماد مشتریان ، همکاری كاركنان شعبه مركزي بابل و حمايت ستاد مديريت به دليل همراهي وي در دوران تصدي رياست خود قدرداني نمود .

سید جواد حسینی پور رئيس شعبه مركزي بابل نيز ضمن تقدير ازاعتماد مديريت بيان داشت : هدف اصلی ما رضایت مشتریان وارایه خدمات بهینه است و همه كاركنان در راستاي این اهداف بايد مشارکت و تلاش كنند و با برنامه ریزی منسجم و تلاش فراگیر و البته با  حمایت ستاد مدیریت جایگاه شعبه را بیش از پیش ارتقاء بخشند.

 

شايان ذكر است در پايان مراسم حكم سید جواد حسینی پور كه پيش از اين سمت ریاست  شعبه مرکزی بابلسر را عهده دار بوده ، به عنوان رئيس شعبه مركزي بابل قرائت و از زحمات احمد محمدی رییس سابق شعبه تقدير گرديد .

آخرین بروزرسانی 1398/11/21