تازه های اخبار تازه های اخبار

تقدیر مدیر شعب استان مرکزی از شهروند نمونه اراکی

تقدیراز شهروند فداکار اراکی

مدیر شعب بانک مسکن استان مرکزی از شهروند نمونه اراکی، به پاس اقدامات وی در تلاش در رفع آسیب های اجتماعی مناطق محروم شهر، قدردانی کرد.

در مراسمی با حضور مدیر شعب بانک مسکن استان مرکزی، از "حسین آزادخوانی" شهروند نمونه اراکی - همکار شرکت پشتیبان وصول مطالبات مدیریت-  تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان مرکزی، در این مراسم، احمد علی جعفری مدیر شعب استان با تمجید از اقدامات خیرخواهانه حسین آزادخوانی و سالها تلاش وی در حوزه بررسی، تحقیق و  تلاش در رفع آسیب های اجتماعی شهر اراک، اظهار داشت: در شرایط کنونی که متاسفانه خطر معضلات اجتماعی، جوامع کشور های اسلامی و کشورهای رو به توسعه را بیش از گذشته  با تهدید روبرو کرده است، وجود افرادی خیرخواه و مردم دوست نظیر حسین آزادخوانی که بدون چشمداشت و به صورت خودجوش، دست به اقدامات بشردوستانه زده و دولت و مردم را در رفع آسیب ها و هنجارهای جامعه یاری می دهند لازم و ضروری و اقدامشان قابل تحسین و تمجید است.

جعفری اظهار داشت: آزادخوانی شهروندی است که امسال برای دومین سال پیاپی از سوی استانداری مرکزی به افتخار عنوان"شهروند نمونه" نائل آمده و برای ما بسی افتخار است که وی قریب دو سال است که در شرکت "دادمان تدبیر" از شرکت های طرف قرارداد بانک مسکن استان مرکزی اشتغال داشته و در حوزه وصول مطالبات با بانک همکاری دارد.

حسین آزادخوانی جوان 28 ساله اراکی، نیکوکاری خود را با شناسائی خانواده های محروم در مناطق فقیر و حاشیه نشین شهر اراک، جمع آوری لباس و خوراک و تهیه حداقل امکانات زندگی و تحصیل برای ایشان از سال 91 شروع کرده و اخیرا اقدامات شایسته ای همچون: جمع آوری سرنگ های آلوده از محیط پیرامون کارتن خواب ها، تهیه محصولات بهداشتی و توزیع رایگان آن در ایام بیماری کرونا میان نیازمندان در محله های فقیرنشین را به افتخارات خود افزوده است. مستندی از خدمات و اقدامات نیکوکارانه آزادخوانی تهیه شده و قرار است به زودی از شبکه یک و شبکه مستند سیما پخش شود.

آزادخوانی در این مراسم و پس از دریافت هدیه و لوح سپاس مدیر شعب بانک مسکن استان؛ ضمن تشکر از قدرشناسی مسئولین بانک مسکن اظهار داشت: کار خیر را نه برای احراز نام و نشان، که برای رضای خدا و دستگیری از مردمی انجام داده و امیدوارم توجه مسئولین امر، بیش از گذشته؛ معطوف مناطق محروم شهر و روستاهای استان شود و به وعده هائی که قبل از احراز مسئولیت خود در جهت رفاه و آبادانی عموم افراد جامعه می دهند عمل کنند.
آخرین بروزرسانی 1399/6/29