تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب استان به مناسبت افتتاح یکی از مجموعه فروشگاه های بزرگ ساختمانی مرادی فر با مدیر این مجموعه که جزو تولید کنندگان فعال استان می باشد دیداری صمیمانه داشتند .

حمایت سیستم بانکی از فعالین اقتصادی کشور باعث جهش تولید می شود

مدیر شعب استان مرتضی دهداری زاده به مناسبت افتتاح یکی دیگر از مجموعه فروشگاه های بزرگ ساختمانی مرادی فر با مدیر این مجموعه که در بخش تولید مصاح ساختمانی و همچنین ساخت مسکن جزو تولید کنندگان فعال استان می باشد دیداری صمیمانه داشتند .
به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک مسکن استان لرستان مدیر شعب استان مرتضی دهداری زاده به مناسبت افتتاح یکی دیگر از مجموعه فروشگاه های بزرگ ساختمانی مرادی فر با مدیر این مجموعه که در بخش تولید مصاح ساختمانی و همچنین ساخت مسکن جزو تولید کنندگان فعال استان می باشد دیداری صمیمانه داشتند . مرتضی دهداری زاده ضمن تبریک بابت افتتاح فروشگاه جدید به مهندس کاظم مرادی فر گفت :بسیار خوب است که تولید کنندگانی همچون شما در این استان که از لحاظ تولید و آمار بیکاری جوانان در رتبه های انتهایی کشور قرار دارد احساس مسیولیت و دین نموده و با وجود موانع و مشکلات تولید در شرایط فعلی کشور از پای ننشسته و با همت بلند و تلاش های خستگی ناپذیر خود در راستای جهش تولید گام برمی دارید . دهداری زاده و تیم همراه در حین بازدید از فروشگاه و نمایشگاه ابزار آلات و دستگاه های قدیمی تولید موزاییک و سرامیک که در قسمتی از این فروشگاه جدید به عنوان نوستالژی در معرض دید عموم قرار گرفته بود به حاج کاظم مرادی فر گفت بانک مسکن خصوصاً در بخش های مرتبط با حوزه ساختمان و ساخت وساز به عنوان تخصص اصلی بانک با انواع تسهیلات برای اقشار مختلف مردم گام بر می دارد. مدیر شعب بانک مسکن لرستان در ادامه گفت با توجه به اینکه مهندس مرادی فر به عنوان پیمانکار و مجری ساخت طرح اقدام ملی در خرم آباد نیز انتخاب شده است امید داریم این ارتباط بین بانک و ایشان که از مشتریان قدیم مجموعه ما نیز می باشند بیش از پیش گسترش پیدا کند و در نهایت با اجرای سریع این پروژه و تسریع در پرداخت تسهیلاتی که قرار است بانک مسکن به متقاضیان طرح اقدام ملی پرداخت نماید بتوانیم گامی بلند درحمایت از جهش تولید برداریم و هم استانی های ما که با این تورم بالا مشکل مسکن و اجاره نشینی دارند هرچه زودتر در خانه خود سکنی گزینند . مهندس کاظم مرادی فر ضمن تشکر از حضور مدیر شعب بانک مسکن و همچنین معاون مدیریت شعب جناب اقای داریوش عالی پور و تیم همراه ایشان گفت :بانک مسکن خصوصاً از زمان تصدی مدیریت اقای دهداری زاده که انصافاً در حوزه مسیولیت های اجتماعی رویکردی جسورانه دارد توانسته اقدامات موثری در جهت اعتلای نام بانک مسکن در این استان انجام دهد . مرادی فر گفت :بنده به عنوان مشتری افتخار میکنم که در مجموعه ای مراودات مالی خود را انجام دهم که هم خیر آن به مردم برسد با پرداخت تسهیلات با نرخ پایین جهت خانه دار شدن اقشار متوسط جامعه و هم مجموعه ای باشد که انتفاع جامعه و مردم اولویت نخست آن باشد که در این سالها با اقدامات مسولانه بانک مسکن در سطح جامعه در جریان سیل و در حفاظت از محیط زیست این امر بسیار مشهود بوده است . مرادی فر به مسول حسابداری خود در این مجموعه دستور داد تمام حسابها و مراودات مالی این مجموعه نیز در بانک مسکن متمرکز گردد و مجدداً ضمن تشکر ویژه از حضور مدیران بانک مسکن استان لرستان درافتتاح فروشگاه جدید این امر را مایه دلگرمی و مباحات خود دانست .
آخرین بروزرسانی 1399/6/12