تازه های اخبار تازه های اخبار

با همكاري اداره کل تبلیغات اسلامی استان ؛

مديريت شعب كردستان از بانوان با حجاب برتر تقدير كرد

با همكاري اداره کل تبلیغات اسلامی استان ، طي مراسمي با حضور مدير شعب استان، مدیر کل تبلیغات اسلامی و معاون مالي و فناوري مدیریت، از بانوان با حجاب برتر شاغل در مديريت و شعب استان تقدير بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی مديريت شعب استان كردستان، در این مراسم جلال الدين سليمي مدير شعب استان بر ضرورت فرهنگ سازی در امر حجاب و عفاف در سطح جامعه تاکید نمود و گفت: مساله عفاف وحجاب یک باور وهنجار در بین مردم است و در این راستا زمانی موفق هستیم که بتوانیم با اقدامات مناسب  احیای ارزشهای عفاف وحجاب را به باور وفرهنگ پایدار تبدیل نماییم .

سليمي همچنین نقش آموزش و فرهنگ سازی در ترویج عفاف وحجاب در پیشگیری از رفتارهای نابهنجار در مقوله حجاب را بسیار حائز اهمیت دانست و افزود:  حجاب وعفاف یکی از مولفه های مهم صیانت از حقوق شهروندی است که باید در این زمینه، آموزش وآگاه سازی مردم با روشهای مناسب والگوسازی های فرهنگی و اجتماعی صورت پذیرد و مزایای ترویج فرهنگ عفاف وحجاب برای مردم تشریح گردد.

وی به نقش زنان در تربیت فرزندان اشاره کرد و ابراز داشت: زن به عنوان مدیر خانواده میتواند نقش اثرگذاری در هدایت درست اعضای خانواده و خصوصا فرزندان که آینده سازان مملکت هستند، داشته باشد و با حجاب خود نیز می تواند ، فرهنگ حجاب را در خانواده نهادینه نماید.

گفتني است در پایان این مراسم از خانمها سعديه ميمنت آبادي، فرشته احمدزاده و رحيمه حق شناس بعنوان بانوان با حجاب برتر مديريت شعب بانك مسكن استان كردستان با اهدای لوح تقدیر وهدایایی تجلیل بعمل آمد.

آخرین بروزرسانی 1399/5/6

مطالب مرتبط مطالب مرتبط