تازه های اخبار تازه های اخبار

مشارکت مدیریت در ارائه خدمات به زائران اربعین

مدیریت شعب استان خوزستان همگام با سایر دستگاه‌ها و مردم استان به منظور تسهیل حضور زائران اربعین حسینی، اقدام به ارائه خدمات کرد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، حماسه اربعین حسینی امسال با استقبال بسیار مطلوب مردم  ایران مواجه شد و استان خوزستان به واسطه داشتن دو مرز رسمی شلمچه و چذابه برای عبور زائران اربعین، میزان خیل عظیم مشتاقان اهل‌بیت بود.

طبق اعلام منابع رسمی استانی، افزایش تعداد زائران در مرزهای استان به منظور شرکت در حماسه اربعین حسینی امسال نسبت به سال‌ها قبل بسیار چشمگیر بوده است به گونه‌ای که به گفته فرماندار خرمشهر، عبور زائران از مرز شلمچه امسال نسبت به سال قبل، رشدی چهار و نیم برابری داشته است.

به غیر از مرزهای رسمی چذابه در دشت آزادگان و شلمچه در خرمشهر، سایر شهرهای استان خوزستان هم محل عبور زائران اربعین حسینی برای حضور در این مرزها بوده است و بانک مسکن سعی کرد خدمات ارائه شده خود برای زائران اربعین حسینی را گسترش دهد.

افزایش سقف برداشت از خودپردازها تا مبلغ پنج میلیون ریال در همه شهرهای استان خوزستان به منظور آسایش زائران و تسهیل خدمات مالی آنان از این طریق، یکی از اقدام‌های صورت گرفته در این خصوص بود که باعث افزایش رضایتمندی زائران شد.

استقرار دو دستگاه خودپرداز سیار در مرز بین‌المللی شلمچه یکی دیگر از فعالیت‌های بانک مسکن در خوزستان بود که باعث شد زائران اربعین حسینی و موکب داران برای مراودات مالی خود، آرامش بیشتری داشته باشند.

نصب و استقرار موکب اربعین حسینی در مسیر عبوری زائران در اهواز یکی دیگر از اقدام‌های مدیریت شعب استان خوزستان برای خدمت به زائران اربعین حسینی بود.

حضور کشیک همکاران در اغلب شعب استان به خصوص شعبی که مسیرهای اصلی تردد زائران حضور داشتند هم از دیگر فعالیت‌های بانک در مدت اخیر بوده است. شعب بانک در خرمشهر، سوسنگرد، هویزه، آبادان، شوش و اندیمشک و... به صورت کشیک در محل کار خود حضور داشتند و همکاران نظارت بسیار جدی بر نحوه فعالیت خودپردازها و سایر فعالیت‌های شعبه خود داشتند تا زائران بدون معطلی، خدمات بانکی خود را دریافت کنند.

در کنار این مسائل، بسیاری از همکاران مدیریت شعب خوزستان به صورت خودجوش در موکب‌های اربعین حسینی در مرز و در مسیر تردد زائران اربعین حضور داشتند و همگام با سایر مردم خوزستان از زائران حسینی پذیرایی می‌کردند و خدمات مختلفی به آنان ارائه می‌کردند.

آخرین بروزرسانی 1398/8/14