تازه های اخبار تازه های اخبار

معاون مالی و فناوری مدیریت خوزستان:

اثربخشی همكاران، مهمترین شاخص ارتقای جایگاه سازمانی آنان است.

معاون مالی و فناوری مدیریت شعب استان خوزستان، اثر بخشی را مهمترین شاخص برای ارتقای جایگاه سازمانی همکاران دانست.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، سید جابر نظاری در مراسم معارفه معاون حوزه شمال استان خوزستان كه در محل این حوزه برگزار شد، بیان كرد: عملكرد این حوزه در همین سال هایی كه از تشكیل آن می گذرد بسیار عالی بوده و نتایج مثبتی به همراه داشته است.

وی افزود: در كنار افزایش بسیار خوب منابع، كه در شعب تحت پوشش این حوزه صورت گرفته، مانده مطالبات غیر جاری شعب نیز به خوبی مدیریت شده و انتظار می رود؛ همه شعب تحت پوشش این حوزه در این بخش بسیار جدی تر وارد عمل شوند تا موفقیت های حوزه شمال استان خوزستان تكمیل شود.

نظاری كه در جمع روسای شعب حوزه شمال استان سخنرانی می كرد، افزود: انتظار می رود همه كاركنان شعب اهداف تعیین شده برای هر سال را با دقت رصد كرده و دستیابی به آن را به دغدغه روزانه خود تبدیل كنند تا بتوانیم با یك كار گروهی منسجم، نتایج مثبتی از عملكرد شعب به دست بیاوریم.

معاون مالی و فناوری مدیریت خوزستان به اهمیت صدور ضمانت نامه برای بانك مسكن نیز اشاره كرد و گفت: صدور ضمانت نامه یكی از اهداف اصلی بانك است كه همه شعب باید به صورت جدی به آن ورود كنند. خوشبختانه عملكرد حوزه شمال استان در بخش صدور ضمانت نامه بسیار رضایت بخش بوده و هم اكنون بیش از اهداف تعیین شده را محقق كرده اند ضمن اینكه تا به امروز همه شعب این حوزه به غیر از یك شعبه، موفق به صدور ضمانت نامه شده اند كه این موفقیت از دید مدیریت پنهان نیست.

نظاری از توجه و اهتمام مدیریت شعب استان به موضوع شایستگی افراد و عملكرد مثبت آنان در دوره گذشته در مقوله انتصابات خبر داد و گفت: اطمینان داشته باشید در انتصاباتی كه صورت می گیرد شاخص های مهم و متعددی از جمله نمره ارزیابی عملكرد، رشد منابع، وضعیت مطالبات، نمره آزمون سنجش شغلی و در مجموع اثربخشی افراد با دقت و وسواس فراوان بررسی شده و در نهایت بهترین گزینه برای تصدی سمت های جدید انتخاب می شود.

وی با اشاره به انتصاب معاون حوزه شمال اظهار كرد: فرامرز ابراهیمی كه اكنون به عنوان معاون حوزه شمال استان خوزستان منصوب شده است، یكی از روسای شعب موفق استان در سال های اخیر بوده است به خصوص در آخرین سمت خود یعنی ریاست شعبه مركزی دزفول، از طریق تشكیل یك تیم منسجم و هماهنگ و با بهره گیری از حداكثر توانمندی همكاران شعبه، توانسته است موفقیت های قابل قبولی را محقق نموده كه از جمله می توان به حدوداً دو برابر شدن منابع شعبه و در نتیجه ارتقای درجه شعبه «یك الف» اشاره كرد.

معاون مدیر شعب استان ضمن تبریك انتصاب ابراهیمی به سمت جدید، گفت: انتظار می رود وی در سمت معاون حوزه شمال و در كنار رییس حوزه نیز منشا خدمات ارزنده ای برای مدیریت و بانك باشد.

آخرین بروزرسانی 1397/9/10