فهرست اخبار فهرست اخبار

جذب منابع گروه عمران آستان قدس رضوی در دستور کار مشهدی ها

مسوولان مدیریت خراسان رضوی با مدیر گروه عمران و زیر ساخت بنیاد بهره وری موقوفات آستان قدس رضوی با هدف جذب منابع این گروه دیدار و گفت کردند.

به گزارش روابط عمومی خراسان رضوی، محمد دلبری مدیر گروه عمران و زیرساخت بنیاد بهره وری موقوفات آستان قدس رضوی  در این نشست که عباس پناه مدیر اجرائی کانون سراسری پیمانکاران عمرانی ایران، محمدرضا رئیسی مدیرعامل شرکت احداث و نگهداری آزادراه مشهد-چناران -قوچان،رحیمیان معاون مالی و اقتصادی شرکت مسکن و عمران قدس رضوی نیز حضور داشتند خواستار توسعه تعامل فیمابین به منظور تحقق اهداف بخش مسکن و ساختمان شد.

دلبری در بیان معرفی بنیاد بهره وری موقات آستان قدس رضوی گفت: موضوع فعالیت این بنیاد؛ مدیریت شرکت ها و موسسات اقتصادی وابسته به آستان قدس رضوی است. مجموعه شرکت های این بنیاد با توجه به موضوع فعالیت در قالب شش گروه سازمان دهی شده است که یکی از بزرگترین این گروه ها از لحاظ گردش مالی، گروه عمران و زیرساخت می باشد. وی افزود : گروه عمران و زیرساخت بنیاد بهره وری موقوفات آستان قدس رضوی مشتمل بر 12 شرکت بزرگ از جمله شرکت های احداث و نگهداری آزادراه مشهد-چناران -قوچان  و شرکت مسکن و عمران قدس رضوی  است.

مدیر گروه عمران و زیرساخت بنیاد بهره وری موقوفات آستان قدس در ادامه سخنان خود به جلسات  برگزار شده با حضور اسلامی وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل بانک مسکن اشاره کرد  و تامین مالی بانک مسکن در حوزه های انبوه سازی مسکن ارزان قیمت، احداث و راه اندازی کارخانه دیوارهای پیش ساخته با تکنولوژی وارداتی از کشورهای ایتالیا و چین، کارخانه سیمان را ازجمله موارد مطرح شده در این جلسه عنوان کرد.

در بخش دیگری از این نشست مصطفی تقوی مدیر شعب استان به تشریح ماموریت این بانک در تامین مسکن اقشار مختلف جامعه به ویژه دهک های میان درآمد و کم درآمد و همچنین تامین مالی زنجیره مسکن پرداخت.

همچنین محمد پورقربانی معاون مدیریت  نیز به تشریح سیاست های اعتباری سالجاری پرداخت.

 

آخرین بروزرسانی 1400/6/1