فهرست اخبار فهرست اخبار

مدیر خراسان رضوی :

تامین مالی زنجیره مسکن ، از اولویتهای بانک است

مدیر شعب خراسان رضوی در دیدار با اعضائ هیات مدیره انجمن انبوه سازان استان تامین مالی زنجیره مسکن و ساختمان را مهمترین ماموریت بانک مسکن دانست.

به گزارش روابط عمومی  مدیریت خراسان رضوی، مصطفی تقوی مدیر شعب استان گفت : سازندگان واحدهای مسکونی، تامین کنندگان مصالح ساختمانی و ارائه دهندگان خدمات فنی و مهندسی سه گروه اصلی این زنجیره و جامعه هدف بانک مسکن هستند .

وی با اشاره به پرداخت تسهیلات از محل منابع داخلی بانک، تمرکز هرچه بیشتر منابع مالی انبوه سازان در بانک مسکن را خواستار شد.

در ادامه این  نشست که محمود پژوم رئیس هیات مدیره انجمن انبوه سازان استان و سایر اعضاء هیات مدیره این انجمن، زهره کدخدا مزرجی رئیس دایره اموراعتباری و هادی عبدی از کارکنان دایره ارتباطات وبازارایابی حضور داشتند، محمدپورقربانی معاون مدیریت با اشاره به سیاست های اعتباری سالجاری بانک مسکن به موضوع بسته های اعتباری مخصوص سازندگان حرفه ای و امکان پرداخت تسهیلات بیشتر به این گروهها پرداخت. پورقربانی ادامه داد سیاست های اعتباری بانک مسکن در سالهای اخیر با هدف حمایت از سازندگان حرفه ای و دارای صلاحیت و همچنین ساخت و ساز اصولی و استفاده از فناوری های نوین طراحی شده است.

در بخش دیگری از این نشست محمود پژوم رئیس هیات مدیره انجمن انبوه سازان استان  با تقدیر از اقدامات بانک مسکن در تامین مالی حوزه مسکن و ساختمان، این بانک را بانکی سالم و خدمتگزار دانست.

وی با اشاره به اهمیت حوزه مسکن و ساختمان، به عنوان بخشی که بیشترین تاثیر را در اشتغال و اقتصاد کشور دارد، خواستار توسعه تعامل فیمابین بانک مسکن و انبوه سازان شد.

پژوم با اشاره به نیاز کشور به ایجاد رونق در بازار مسکن ضمن کنترل تورم، تحقق این امر را در سایه حمایت از انبوه سازان دانست.

آخرین بروزرسانی 1400/6/1