فهرست اخبار فهرست اخبار

مدیر خراسان رضوی در دیدار با خانواده شهدا :

امنیت کشور، مرهون خون شهداست

مدیر خراسان رضوی ، امنيت موجود در جامعه و فراتر از آن احساس امنيتي كه در كشور وجود دارد را مرهون جانفشاني شهدا دانست.

به گزارش روابط عمومي خراسان رضوي اين مطلب را مصطفي تقوي مدیر استان در  نشستی كه به منظور تجليل از خانواده شهدا و خانواده  کارکنان متوفي در اثر ابتلا به بيماري كرونا برگزار شد عنوان كرد. در اين نشست كه معاونان مديريت نيز حضور داشتند تقوي با اشاره به مقام شامخ شهدا اظهار داشت: ما هميشه مديون ايثار و جانفشاني شهدا هستيم و آرامش امروز اين كشور مرهون خون سرخ شهدا است.

وي با اشاره به فرمايشات مقام معظم رهبري اظهار داشت: ايشان تكريم شهيدان و تعظيم در برابر خانواده هاي صبور آنان را واجب دانسته اند.

تقوي در ادامه سخنان خود گفت: زنده نگه داشتن ياد و خاطره شهدا، كمتر از خود شهادت نيست و ما وظيفه داريم قدردان خانواده شهدا كه ولي نعمت ما هستند باشيم.

 مدیر استان در ادامه سخنان خود بر نقش آفريني بانك ها به عنوان يكي از مهمترين عناصر چرخه اقتصادي كشور به خصوص در شرايط تحريمي تأكيد كرد و نقش بانك ها را در اقتصاد مقاومتي بسيار مهم دانست.

تقوي ادامه داد: در دوران بيماري كرونا، بعد از حوزه سلامت، بيشترين شهداي حوزه خدمت مربوط به بانك ها بوده است. وي افزود: كار بانك ها به علت قلب تپنده اقتصاد كشور بسيار حائز اهميت است كه متأسفانه تعدادي از  کارکنان با حضورشان به قصد خدمت دچار اين بيماري شده و به رحمت الهی پیوستند و به عنوان شهيد خدمت محسوب مي شوند و يكي از مهمترين تكاليف ما قدرداني و خدمت رساني به خانواده  کارکنان متوفي است.

در  پایان اين نشست لوح تقدير و هدايايي توسط  مدیر شعب استان به خانواده شهدا و خانواده متوفيان كرونا اهدا شد.

 

آخرین بروزرسانی 1400/5/6