فهرست اخبار فهرست اخبار

مدیرشعب خراسان رضوی تاکید کرد

ضرورت نظارت بر مسایل امنیتی و حفاظتی در شعب

مدیر شعب خراسان رضوی در همایش الزامات حفاظتی و امور ایمنی شعب و پیشگیری از سرقت بر اهمیت نظارت بر مسایل امنیتی و حفاظتی در شعب تاکید کرد.به گزارش روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی ،در این همایش که با حضور معاونان مدیریت، رییس و معاونان حوزه حراست استان و رؤسای شعب و دوایر مدیریت شعب استان برگزار شد ابوالفضل مهران مدیر شعب استان با تاکید بر اهمیت نظارت و مسایل امنیتی و حفاظتی در شعب اظهار داشت: یکی از مهمترین وظایف رؤسای شعب نظارت و کنترل همه جانبه بر عملکرد کارکنان و رعایت مسایل امنیتی و حفاظتی در شعبه است..
وی افزود: از ابتدای سال جاری تا پایان تیرماه عملکرد کلیه شعب با تلاش و همت تمامی کارکنان بسیار مطلوب بوده است و علی رغم کاهش نرخ سود سپرده ها، عملکرد همکاران در جذب منابع قابل ستایش است.
مدیر شعب استان با اشاره به معرفی حساب جدید صندوق سرمایه گذاری نوین (صندوق آباد) در سبد کالای بانک، تلاش کارکنان را در جهت جذب منابع در این صندوق خواستار شد.
مهران پیگیری وصول مطالبات را یکی از اولویت های مهم بانک دانسته و عنوان داشت: 60% مطالبات معوق استان مربوط به تسهیلات مسکن روستایی است که نیاز به پیگیری های مستمر و فراوان دارد. وی ادامه داد: لازم است همکاران تقسیط مجدد و پیگیری برای وصول مطالبات را در روستاها انجام دهند تا بتوانند این مطالبات را به شکل بهتری وصول کنند.
مدیر شعب استان با تاکید بر اهمیت تسهیلات مسکن مهر تلاش مضاعف کارکنان را در جهت فروش اقساطی تسهیلات مسکن مهر خواستار شد.
در ادامه این نشست ،حجت عظیمی رییس حوزه حراست استان درخصوص اهمیت امنیت اظهار داشت: امروزه مقوله امنیت از عافیت جدا نیست چراکه امروزه اگر بخواهیم در زندگی شخصی و اجتماعی خود به نحو احسن و شایسته ایفای نقش کنیم باید مقوله امنیت را مدنظر داشته باشیم.
وی امنیت در شعب را حاصل یک تلاش جمعی دانست و افزود: آنچه که مسلم است اینست که امنیت نتیجه یک کار جمعی است و شعبه به تنهایی نمی تواند امنیت را ایجاد کند لذا همه عوامل باید دست به دست هم داده و در جهت ایجاد امنیت تلاش کنند.
عظیمی از تعامل مثبت و همکاری همه کارکنان با حوزه حراست استان تقدیر و تشکر نمود و عنوان داشت: این وفاق جمعی و تعامل مطلوب کارکنان با حوزه حراست استان باعث شده است تا همکاران ما در این حوزه در جهت ایفای نقش و وظایف به نحو مطلوبی عمل کنند.
وی ادامه داد: در حال حاضر مدیریت شعب خراسان رضوی در بعد اجرایی در بین مدیریت های کشور رتبه اول را داراست و وفاق خوبی را در بین کارکنان این مدیریت شاهد هستیم که ضرورت دارد همکاران نکات مثبت و با اهمیت این تعامل سازنده را با تلاش یکدیگر حفظ کنند.
عظیمی با تاکید بر این نکته که توجه به امنیت، اساس کار ما در بانک است اظهار داشت: کارکنان هرچه قدر هم که در کار اجرایی قوی باشند ولی اگر مسایل امنیتی و حفاظتی را کم رنگ و کم اهمیت ببینند مطمیناً افراد موفقی در کار نخواهند بود چراکه امنیت نه قابل سازش است و نه قابل مصالحه و همه همکارانی که در صف و ستاد خدمت می کنند نباید این نکته مهم را فراموش کنند.
در ادامه جلسه طی یک دوره آموزشی، نوروزی معاون حفاظت پرسنلی حوزه حراست در ارتباط با موارد مربوط به حفاظت پرسنلی و موسوی معاون حفاظت و امور ایمنی حوزه حراست در ارتباط با الزامات حفاظتی و امور ایمنی در شعب نکات مهمی را یادآور شدند.
در خاتمه جلسه نیز به منظور قدردانی از زحمات هادی نقیب زاده مامور فنی حوزه حراست لوح تقدیر و هدایایی به وی اهدای شد.
آخرین بروزرسانی 1394/11/20