فهرست اخبار فهرست اخبار

با حضور عضو هیات مدیره صورت گرفت

نشست بررسی بازسازی و بهسازی هتل سلام

در نشستی با حضور جعفرآقا ملایی عضو هیات مدیره بانک، مدیر امور حراست و مدیر شعب خراسان رضوی بازسازی و بهسازی هتل سلام مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی ، در این نشست که  محسن علیمحمدی معاون اداری و پشتیبانی خراسان رضوی، حامد مقصود طالقانی مدیرعامل شرکت تامین نیروی انسانی و خدمات پشتیبانی بانک مسکن و اعضای هیات مدیره این شرکت  حضور داشتند ، بهسازی سیستم سرمایشی و گرمایشی ، به روز رسانی امکانات با توجه به چهارستاره بودن هتل ، مقایسه هتل با سایر هتل های هم درجه ، ایجاد امکانات رفاهی بهینه جهت کارکنان و خانواده آنان  ، احداث سالن چند منظوره در طبقه فوقانی و یا درلابی هتل، مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت .

همچنین در این نشست  ، حسن خطیب زاده مدیرشعب خراسان رضوی ، تمهیدات بیشتر و ارایه تخفیفات مناسب برای کارکنان بانک به ویژه کارکنان این مدیریت برای بهره برداری از رستوران  هتل سلام را خواستار شد .در این نشست مقرر شد مدیران شرکت تامین نیروی انسانی و خدمات پشتیبانی بانک ، هزینه های اجرای پیشنهادات اعلام شده را در قالب گزارشی به هیات مدیره بانک اعلام کنند تا تصمیم نهایی اتخاذ شود.

بر اساس این گزارش در ادامه جعفر آقا ملایی عضو هیات مدیره بانک و هیات همراه از هتل سلام و زایر سرای پردیس مشهد بازدید کردند .

همچنین مدیر عامل و اعضای هیات مدیره شرکت تامین نیروی انسانی و خدمات پشتیبانی بانک نیز از اماکن رفاهی بانک های صادرات و رفاه به منظور بهره برداری بیشتر از طرح های سایر بانکها بازدید کردند.

آخرین بروزرسانی 1398/8/21