فهرست اخبار فهرست اخبار

معاون آستان قدس رضوی :

برای خانه دار کردن همکارانمان به حمایت بانک مسکن نیازمندیم

معاون پشتیبانی آستان قدس رضوی از برنامه ریزی برای تامین 5 هزار واحد مسکونی برای کارکنان خبر داده و ابراز امیدواری کرد با همکاری بانک مسکن هر چه سریعتر عملیاتی شود .

به گزارش روابط عمومی خراسان رضوی عالی گلستانی معاون پشتیبانی آستان قدس رضوی در دیدار با مدیر خراسان رضوی با ارایه توضیحاتی در مورد سیاستهای مالی این استان همکاری بانک مسکن در زمینه تامین مسکن کارکنان این سازمان را خواستار شد.

در این دیدار که خاکسار قایم مقام تولیت آستان قدس رضوی و حمید رضا همت آبادی معاون مدیریت نیز حضور داشتند  ، حسن خطیب زاده مدیر شعب استان  گفت : بانک مسکن به عنوان یک بانک دولتی و با هدف تامین مسکن آحاد مختلف جامعه فعالیت می کند  و با دارا بودن سبد خدمات بسیار متنوع در زمینه سایر فعالیت های بانکی نیز خدمات ارایه می دهد.

خطیب زاده آستان قدس رضوی را سازمانی بزرگ و توانمند خواند و اظهار داشت : تعامل بانک با این سازمان علاوه بر ایجاد مراودات مالی می تواند منشا برکات زیادی باشد.

همچنین خاکسار قایم مقام تولیت آستان قدس رضوی ضمن تقدیر از فعالیت های بانک مسکن، این بانک را بانکی توانمند و مردمی دانست و ابراز امیدواری کرد توسعه تعاملات با بانک مسکن بتواند موجب تسهیل در فعالیت های این سازمان شود .

 در پایان نیز همت آبادی معاون مالی و فناوری اطلاعات استان به تشریح برخی خدمات ، طرح های سپرده گذاری و تسهیلاتی بانک مسکن پرداخت.

 

آخرین بروزرسانی 1398/8/21