فهرست اخبار فهرست اخبار

در حاشیه برگزاری مرحله نهایی پانزدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم رخ داد

روزهای پرکار مدیران ارشد بانک در خراسان رضوی

روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی از بازدید مدیر عامل و هیات همراه از شعب این استان و همچنین نشست عضو هیات مدیره با قایم مقام آستان قدس رضوی در حاشیه برگزاری پانزدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم خبر داد.

براساس این گزارش ، مدیر عامل ، اعضای هیات مدیره ، برخی مدیران امور و روسای ادارات بانک در گروه های جداگانه از تعدادی از شعب استان خراسان رضوی دیدار و ضمن گفت و گو با کارکنان این شعب از نزدیک با برخی از مشتریان این شعب نیز صحبت کردند .

همچنین مدیر عامل بانک و هیات همراه ضمن دیدار با پژمان شهردار سابق مشهد و معاون فعلی وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت بازآفرینی شهری ایران و همچنین علی اکبر حسینعلی زاده از فعالان بخش مسکن شهر مشهد در محل هتل سلام با آنان گفتگو کردند .

روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی در گزارشی دیگر از دیدار نادر قاسمی عضو هیات مدیره و هیات همراه با مصطفی خاکسار قایم مقام تولیت آستان قدس رضوی خبر داد.

بر اساس این گزارش ، عضو هیات مدیره در این دیدار که محمدحسن علمداری مدیر امور اعتباری، محمدحسن مرادی مدیر امور طرح و برنامه، صابر عسگرپور مدیر امور مالی، محمدپورقربانی معاون اجرایی مدیریت ،حمیدرضا همت آبادی معاون مالی و فناوری اطلاعات مدیریت خراسان رضوی حضور داشتند گفت : بانک مسکن با دارا بودن سبد خدمات متنوع به عنوان تنها بانک تخصصی در حوزه مسکن و ساختمان آماده خدمت رسانی به خادمین حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) می باشد.

قاسمی در ادامه این نشست که اسماعیل زاده مدیرکل نذورات آستان قدس رضوی و عالی گلستان معاون پشتیبانی آستان قدس رضوی نیزحضور داشتند تصریح کرد : طبق اساسنامه بانک مسکن، اصلی ترین وظیفه این بانک تامین مسکن اقشار مختلف جامعه به خصوص اقشار متوسط و ضعیف جامعه  می باشد و بر این اساس از تعداد 28 میلیون واحد مسکونی ساخته شده پس از انقلاب اسلامی، تعداد هشت میلیون واحد توسط بانک مسکن تامین مالی شده  است. عضو هیات مدیر بانک ادامه داد:  بانک مسکن به عنوان یک بانک دولتی اولویت اول خود را رعایت دستورالعمل های بانک مرکزی و همچنین ارایه خدمت بر مبنای موازین بانکداری اسلامی قرار داده است .

قاسمی گفت: بانک مسکن در حوزه سپرده گذاری و همچنین در حوزه پرداخت تسهیلات دارای سبد خدمات بسیار متنوع  است که امکان ایجاد مراودات مالی با مجموعه بزرگ آستان قدس رضوی را متناسب با سیاستهای مالی و پرسنلی این مجموعه فراهم می سازد. وی خاطر نشان کرد : توسعه مراودات با حوزه های علمیه، دفتر مراجع عظام  و همچنین آستان مبارک قدس رضوی از اولویت های ویژه این بانک می باشد.

در ادامه این دیدار علمداری مدیر امور اعتباری بانک به کارنامه موفق بانک مسکن در تامین مالی طرح مسکن مهر اشاره کرد و گفت : بانک مسکن با اجرای این طرح توانست نسبت به تامین مسکن جمع کثیری از هموطنان مشمول دهک های 1 الی 4جامعه اقدام کند. علمداری ادامه داد:  این بانک آمادگی دارد با استفاده از بسته متنوع اعتباری در تامین مالی مسکن پرسنل خدوم این سازمان مشارکت کند.

در بخش دیگری از این دیدار، محمد حسن مرادی مدیر امور طرح  و برنامه بیان کرد:  بانک مسکن با رعایت موازین اسلامی توانسته است در جدیدترین تحلیلی که در بازار مالی اسلامی منتشر شده است در بین 10 موسسه برتر فعال در بانکداری اسلامی قرار گیرد.

همچنین صابر عسگر پور مدیر امور مالی  اظهار داشت : با توجه به اینکه بانک مسکن یک بانک صد درصد دولتی است که سود ویا زیان آن متعلق به دولت و در نتیجه مردم است، سپرده گذاری در این بانک علاوه بر استفاده از مزایای ان می تواند منشا خیر و برکت فراوان باشد.

سپس خاکسار قایم مقام آستان قدس رضوی با تقدیر از فعالیت های بانک مسکن در تامین مسکن آحاد جامعه بیان کرد: کمک به اقشار آسیب پذیر از اولویت های آستان قدس می باشد و در این راستا این سازمان اقدام به برنامه ریزی در جهت تامین مسکن کارکنان خود نموده است که امیدواریم با تعامل و استفاده از طرح های تسهیلاتی بانک مسکن بتوانیم به نتیجه مطلوب برسیم.

خاکسار بانک مسکن را بانکی توانمند و مردمی دانست و گفت: برقراری نظام بانکداری اسلامی از اهداف اصولی انقلاب اسلامی بوده است و امیدواریم سایر بانک ها نیز با الگوبرداری از این بانک در راه تحقق این مهم قدم بر دارند.

در ادامه جلسه اسماعیل زاده مدیر کل نذورات وعالی گلستان معاون پشتیبانی آستان قدس رضوی به برخی اقدامات و سیاست های مالی این سازمان اشاره کردند و خواستار  افزایش تعاملات با بانک مسکن شدند.

 

 

آخرین بروزرسانی 1398/8/14