فهرست اخبار فهرست اخبار

پور قربانی معاون اجرایی خراسان رضوی شد

مراسم معارفه محمد پورقربانی معاون اجرایی جدید با حضور مدیر شعب خراسان رضوی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی خراسان رضوی، در این مراسم معاونان مدیریت ، روسای شعب استان  ، تعدادی از بازنشستگان کارکنان مدیریت  حضور داشتند حسن خطیب زاده مدیر شعب استان گردش شغلی و استفاده از نیروها و مدیران توانمند در سمت های مختلف  را از رویکردهای هر سازمان موفقی برشمرد.

خطیب زاده با معرفی معاون اجرایی جدید استان گفت : پورقربانی از نیروهای شایسته و کارآمد بانک  است که علاوه بر شناخت کامل از استان، سابقه مدیریتی در استان خراسان جنوبی را نیز دارد..

در ادامه این مراسم پورقربانی  مدیریت  خراسان رضوی رایکی از مدیریت های مهم کشور دانست و تلاش همه جانبه خود را در راستای تداوم موفقیتهای این مدیریت اعلام کرد .

همچنین حمیدرضا همت آبادی معاون مالی و فناوری اطلاعات مدیریت با تشریح وضعیت عملکرد استان در حوزه های مختلف، تلاش گروهی کارکنان صف و ستاد را در جهت تحقق اهداف بانک خواستار شد.

محسن علی محمدی معاون اداری و پشتیبانی مدیریت با بیان اهمیت حوزه منابع انسانی، توجه ویژه کارکنان به ویژه مسیولین شعب را در این خصوص مورد تاکید قرار داد.

سپس محمدصادق قاسم پور فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای مدافع حرم استان به ارایه گزارشی از عملکرد این پایگاه در یکسال اخیر پرداخت.

همچنین در این جلسه لوح تقدیر و تندیس رؤسای شعب رسالت مشهد  ، کاشمر و طرقبه به عنوان  شعب برتر در ارزیابی عملکرد دوره شش ماهه دوم سال 97  به آنان اهدا شد .

 

آخرین بروزرسانی 1398/8/14