فهرست اخبار فهرست اخبار

مشتری وفادار مشهدی

خوشنامی بانک مسکن ، علت اصلی انتخاب ماست

مدیر عامل شرکت پارس شعاع توس در دیدار با مسوولان مدیریت خراسان رضوی خوشنامی بانک مسکن را علت اصلی انتخاب این بانک به عنوان بانک عامل خود دانست .

به گزارش روابط عمومی خراسان رضوی،  در این دیدار که با حضور حمیدرضا همت آبادی معاون مالی و فناوری اطلاعات  مدیریت به همراه علیرضا شریعتی رییس شعبه سعدآباد  برگزار شد ، محمد سمیعی مدیرعامل شرکت پارس شعاع توس ، بانک مسکن را بانکی توانمند و مؤثر در تامین مسکن اقشار آسیب پذیر جامعه دانست .

سمیعی گفت : یکی از اولویت های اصلی ما در انتخاب بانک عامل، حسن شهرت و اجرای موازین ومقررات است و این امر باعث شده که بانک مسکن به عنوان یک بانک خوشنام دولتی، اولین انتخاب ماباشد . وی همچنین از پاسخگویی مناسب و مشتری مداری رییس و کارکنان شعبه سعدآباد مشهد تقدیر و تشکر کرد.در ادامه این دیدار ، معاون مالی و فناوری اطلاعات با تقدیراز حسن اعتماد مدیران این شرکت به بانک مسکن بیان کرد: بانک مسکن به عنوان یک بانک دولتی رسالت تامین مسکن اقشار مختلف جامعه را بر عهده دارد و مشتریان این بانک علاوه بر دریافت سود و مزایای دنیوی از اجر معنوی این امر نیز بهره مند می شوند.

گفتنی است شرکت پارس شعاع توس، یک شرکت تولیدی صنایع روشنایی با بیش از 600 نفر پرسنل می باشد که طی بازاریابی های انجام شده از سال گذشته منابع قابل توجهی را در شعبه سعدآباد مشهد متمرکز کرده  است.

در ادامه مقرر شد به  منظور معرفی خدمات بانک مسکن و ارایه مشاوره به کارکنان این شرکت، همایشی در محل شرکت برگزار شود.

آخرین بروزرسانی 1398/7/14