فهرست اخبار فهرست اخبار

مدیر خراسان رضوی :

گردش شغلی باعث توانمند سازی کارکنان می شود

در اجرای طرح گردش شغلی ، کارکنان به همه بخش های اعتبارات ، خدمات ، وام و تسهیلات تسلط می یابند و توانمند می شوند .

به گزارش روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی، در نشستی که با حضور معاونان مدیریت، معاون حوزه حراست، معاونان و رؤسای دوایر شعب مشهد برگزار شد حسن خطیب زاده مدیر شعب استان با بیان این مطلب تصریح کرد : بعد از رییس شعبه،عملکرد مطلوب  و تلاش  معاون و پایوران شعبه می تواند در تحقق اهداف بانک بسیار تاثیر گذار باشد .وی اظهار کرد : در حال حاضر  برای جذب منابع و وصول مطالبات که از شاخص های اصلی ارزیابی عملکرد هستند نیاز به تلاش و اقدام  جدی از سوی تمامی کارکنان شعب داریم .

مدیر شعب استان  ادامه داد : در چهار دوره ارزیابی عملکرد در منطقه سبز قرار گرفتیم اما با توجه به ظرفیت استان و کارکنان توانمند انتظارداریم  که استان شرایط مطلوبتری را کسب کند .

وی افزود : راه های رسیدن به موفقیت با یک فکر خوب و همدلی و هم افزایی کارکنان به نتیجه می رسد و برای رسیدن به هدف باید یک ریسک پذیری منطقی وجود داشته باشد.

خطیب زاده با اشاره به اهمیت ارزیابی عملکرد اظهار کرد : ارزیابی عملکرد وسیله ای است برای رسیدن به اهداف ، ولی هدف نیست به ما کمک می کند که هدفمند عمل کنیم.

مدیر شعب استان ادامه داد : وصول مطالبات یکی از مهمترین شاخص های ارزیابی عملکرد است که بهتر از جذب منابع به نتیجه می رسد  زیرا وصول مطالبات جذب منابع صفر درصدی  است

خطیب زاده در خصوص موفقیت های مدیریت گفت : در بخش بهای تمام شده منابع 307 درصد،  در بخش فروش اقساطی مسکن مهر نیز 115 درصد و در بخش کاهش مطالبات ضمانتنامه 2000 درصد هدف پایان تیر ماه سال جاری را محقق کرده ایم

همچنین   NPLمدیریت علیرغم افزایش مطالبات روستایی و مشارکت مسکن مهر 8/6  است .

خطیب زاده با اشاره به اینکه یکی از سیاست های بانک مرکزی بهینه سازی شعب بانکی است  گفت : انتقال شعبه سپاد مشهد به محل جدید خود در بلوار اندیشه مشهد و همچنین شعبه ولیعصر قوچان به شعبه صیاد شیرازی مشهد در راستای همین سیاست انجام پذیرفت و همچنین انتقال شعب چهارراه شهدا و چهارراه میدان بار مشهد به مناطق کارآمد در دستور کار قرار دارد.

در ادامه امیر نوروزی معاون حوزه حراست استان یکی از اصول مهم برای موفقیت یک سازمان را سلامت سازمان عنوان کرد  و مهمترین وظیفه حوزه حراست  را صیانت از سلامت سازمان دانست .

وی در خصوص خودکنترلی، اصل قناعت و اصل شاکر بودن توضیحاتی را ارایه داد. نوروزی مواردی از جمله اعتبارسنجی مناسب، رعایت ضوابط در پرداخت تسهیلات تکلیفی، جدیت در وصول مطالبات، مطالعه دستورالعمل ها و ضوابط ابلاغی حوزه حراست ، کنترل دوربین های مداربسته و سامانه اعلام خطر و پاسخگویی به نامه های محرمانه در موعد مقرر را مورد تاکید قرار داد.

در پایان از معاونان و رؤسای دوایر شعب رسالت مشهد، طرقبه، بلوار دانشجو مشهد که در حوزه ارزیابی عملکرد پایان سال 97 جزی 3 شعبه برتر استان در بین 100 شعبه برتر کشور بودند و همچنین از محمدرسول تسبیحی، مجید خوش بین، سیدعلی محمدی سه رتبه برتر  آزمون سنجش اطلاعات شغلی نیمه دوم سال 97 با اهدای هدایا قدردانی شد.

آخرین بروزرسانی 1398/7/14