فهرست اخبار فهرست اخبار

صعود کوهنوردان خراسان رضوی به بینالود

سید حسین موسوی اسفیجی و امیر رضا سهرابی از کارکنان مدیریت خراسان رضوی به قله 3211 متری بینالود صعود کردند به گزارش روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی ، قله بینالود دومین قله بلند استان به شمار می آید .

همچنین سید حسین موسوی اسفیجی ، علیرضا شریعتی ، امیررضا سهرابی ، سیدحسین موسوی و سعید همت آبادی از کارکنان این مدیریت موفق به صعود به قله شیرباد  شدند. قله شیرباد به ارتفاع 3316 متر به عنوان بام استان خراسان رضوی معروف است .

صعود به قله شاهوار نیز یکی دیگر از برنامه های کوهنوردی این مدیریت بود ، این قله به ارتفاع 3945 متر به عنوان بام استان سمنان نام گذاری شده است و هادی طزری ، امیررضا سهرابی و سعید همت آبادی از کارکنان این مدیریت در این صعود حضور داشتند .

محمد خلیل ابراهیمی ، سید حسین موسوی اسفیجی ، محمد ملکی ، محمد جواد ربانی ، امیر رضا سهرابی ، سید حسین موسوی و سعید همت آبادی از اعضای گروه کوهنوردی استان به قله های چمن و زشک شهرستان طرقبه و شاندیز نیز صعود کردند.

گفتنی است در این صعودها  نحوه صحیح گام برداری ، نحوه مقابله با ارتفاع زدگی ، آشنایی با داروهای ارتفاع زدگی ، نحوه انتخاب  سرقدم ، میاندار ، عقب دار و چرخش مسیولیت بین اعضاتوسط امیررضا سهرابی به اعضای گروه آموزش داده شد.

آخرین بروزرسانی 1398/6/13