فهرست اخبار فهرست اخبار

مدیر خراسان رضوی در جمع اصحاب رسانه

محصولات بانک متناسب با نیاز اقشار مختلف جامعه است

با توجه به شرایط متفاوت مالی و اقتصادی طبقات مختلف جامعه ، محصولات متنوعی در بانک مسکن وجود دارد که کلیه افراد می توانند با دریافت مشاوره از کارکنان این بانک در شعب استان به انتخاب محصول دلخواه خود و برنامه ریزی مناسب بپردازند

به گزارش روابط عمومی خراسان رضوی این مطلب را حسن خطیب زاده مدیر شعب استان در نشستی بااصحاب رسانه عنوان و از اصحاب رسانه برای تلاش خستگی ناپذیری برای آگاهی بخشی به مردم از طریق ارایه اطلاعات دقیق را تقدیر کرد.

در ادامه این نشست ، مدیر شعب استان به تشریح خدمات بانک مسکن پرداخت و گفت : با توجه به سهم 12 درصدی حوزه مسکن و ساختمان از اشتغال کشور و همچنین سهم 33درصدی از اقتصاد کشور نقش بانک مسکن به عنوان تنها بانک توسعه ای و تخصصی در حوزه مسکن و ساختمان از اهمیت خاصی برخوردار است.

وی ادامه داد : رسالت اصلی بانک مسکن خانه دار کردن آحاد مردم جامعه است و یکی دیگر از ماموریت های اصلی این بانک ارایه خدمات مالی، بانکی و مشاوره ای به توسعه گران و سازندگان واحدهای مسکونی است.

مدیر شعب استان در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید : با توجه به کمبود واحدهای مسکونی به خصوص در نقاط شهری بانک مسکن چه سیاست ها و برنامه های دارد گفت: با توجه به طرح ملی که ایجاد 100 هزار واحد مسکونی را تا پایان سال 99 پیش بینی کرده است این بانک اقدامات مختلفی را در دستور کار دارد و در حال حاضر نیز وفق سیاست های اعتباری سال 98 کلیه سازندگان حرفه ای در شهر مشهد می توانند از تسهیلات مشارکت مدنی ساخت مسکن تا سقف 160 میلیون تومان به ازای هر واحد استفاده کنند . به گفته وی همچنین در راستای سیاستهای دولت مبنی بر بازآفرینی بافت فرسوده شهری امکان پرداخت تسهیلات با نرخ یارانه ای به سازندگان و مجتمع سازان این نیز مناطق وجود دارد.

آخرین بروزرسانی 1398/6/13