فهرست اخبار فهرست اخبار

مدیر خراسان رضوی خطاب به روسای شعب استان :

جذب منابع و وصول مطالبات را در صدر فعالیت های خود قرار دهید

حفظ منابع از جذب منابع دارای اهمیت بیشتری است و شعب باید سعی کنند منابع جذب شده را حفظ کنند و در خصوص جذب منابع صندوق آباد نیز تلاش و کوشش کنند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی ، حسن خطیب زاده مدیر استان این مطلب را در نشست بررسی عملکرد فعلی شعب،‌ وضعیت جذب منابع و وصول مطالبات که با حضور معاونان  و رؤسای دوایر مدیریت و رؤسای شعب مشهد برگزار شد عنوان کرد .

وی توسعه تعامل بین  روسا و  کارکنان شعب  را خواستار شد و گفت : اولین شرط لازم برای مشارکت گروهی وجود شفافیت در روابط می باشد ولازم است کارکنان شعبه نیز در جریان مسایل ، مشکلات و اهداف ابلاغی قرار گیرند. خطیب زاده به اهمیت تکریم ارباب رجوع و مشتری مداری اشاره و برخورد مناسب و نحوه پاسخگویی کارکنان با مشتریان و نظارت مسوولان  شعب بر این امر را خواستار شد.

وی ادامه داد : حفظ منابع از جذب منابع دارای اهمیت بیشتری است و شعب باید سعی کنند منابع جذب شده را حفظ کنند و در خصوص جذب منابع صندوق آباد نیز تلاش و کوشش نمایند.

مدیر شعب استان به ارزیابی عملکرد اشاره  کرد  و ادامه داد : : ارزیابی عملکرد وسیله ای برای رسیدن به اهداف است.  بر همین اساس همه کارکنان صف و ستاد باید با یک تلاش دسته جمعی  برای ارتقای شاخص های ارزیابی عملکرد اقدام کنند.

وی  با تاکید بر افزایش تلاش و کوشش برای تحقق اهداف افزود : یکی از اقداماتی که باید مد نظر قرار گیرد توجه به اهداف وصول نقدی ، پیگیری مستمر وصول مطالبات و به عبارتی جذب منابع بدون هزینه از محل وصول مطالبات می باشد همچنین  تلاش کلیه کارکنان شعب در جهت کاهش  NPL استان حداقل به میزان اهداف ابلاغی مورد تاکید  است .

در ادامه مرتضی ناصری معاون اجرایی مدیریت با اشاره به اینکه فروش اقساطی مسکن مهر از اولویت های بانک است گفت : در فروش اقساطی مسکن مهر بیش از 50 درصد شعب موفق عمل کرده اند که جای تقدیر و تشکر دارد.  ناصری ادامه داد : همچنین با توجه به مصوبات وزارت راه و شهرسازی ، فروش اقساطی واحدهای باقیمانده مسکن مهر تا پایان سال جاری مورد انتظار است که در این راستا لازم است روسای شعب ضمن برگزاری جلسه با مدیران پروژه های مربوطه پیگیری لازم را در دستور کار خود قرار دهند .

وی خاطرنشان کرد : در شبکه بانکی، هیچ بانکی در پرداخت تسهیلات مشارکت در ساخت با بانک مسکن قابل مقایسه نیست و بازاریابی مشارکت و پرداخت تسهیلات با رعایت بهداشت اعتباری و اعتبارسنجی مناسب یکی از مهمترین اولویت های کاری به شمار می رود .

سپس حمیدرضا همت آبادی معاون مالی و فناوری مدیریت با اشاره به برنامه ریزی و اجرای طرح های بازاریابی هدف از اجرای این طرح ها، هدفمند نمودن بازاریابی دانست و نتایج این طرح ها مانند طرح های  حسنه و کاج موفق برشمرد.

وی ادامه داد : با توجه به دست یافتنی بودن اهداف، کارکنان باید تلاش و کوشش مضاعف خود را در جهت رسیدن به این اهداف تا پایان شهریور ماه انجام دهند تا بتوانیم برای پنجمین سال متوالی در متطقه سبز قرار گیریم.

همت آبادی افزود : برگزاری جلسات مداوم رییس شعبه با کارکنان و انتقال مطالب جلسات مدیریت و توجیه آنان را ضروری دانست.

وی تلاش کارکنان را در جهت جذب منابع در سپرده ممتاز 9 ماهه و سپرده بلند مدت ( طرح رها ) خواستار شد.

در بخشی دیگر از این نشست زهره کدخدامزرجی رییس دایره امور اعتباری توضیحاتی را در خصوص مسایل اعتباری ارایه کرد  و به سؤالات کارکنان پاسخ گفت.

   

آخرین بروزرسانی 1398/6/13