فهرست اخبار فهرست اخبار

بدخشان معاون حوزه جنوب خراسان رضوی شد

جلسه معارفه امیر بدخشان معاون جدید حوزه جنوب استان خراسان رضوی با حضور معاون اجرایی ، تعدادی از روسای دوایر مدیریت و روسای شعب تحت پوشش حوزه در محل حوزه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی ، در این نشست ناصر علیشاهی ریس  حوزه جنوب استان، گزارشی از وضعیت عملکرد حوزه در 6 ماه اول سال جاری را ارایه داد  و قرار گرفتن شعب  تحت پوشش حوزه در منطقه سبز و موفقیت در ارزیابی عملکرد در نیمه اول سال جاری و انتصاب  امیر بدخشان را به سمت معاون حوزه،  تبریک گفت.

در ادامه مرتضی ناصری  معاون اجرایی مدیریت با توجه به تجارب و تخصص بدخشان، از انتخاب وی  به سمت معاون حوزه جنوب اظهار خرسندی کرد و گفت : امید است باتلاش تمامی کارکنان حوزه و با حضور معاون جدید، عملکرد این حوزه درارزیابی عملکرد شش ماهه دوم سال جاری بهبود یافته و شاهد ارتقای آن ها باشیم.

در ادامه امیر بدخشان  معاون جدید حوزه ضمن ابراز خرسندی از خدمت در حوزه جنوب در کنار کارکنان  با اخلاق و پرتوان این  حوزه  اظهار امیدواری کرد با مساعدت و  راهنمایی های مدیران ارشد و پیگیری های مؤثر و مستمر  کارکنان شعب ، جایگاه فعلی حوزه ارتقای یافته و نتایج خوبی کسب  شود.

 

آخرین بروزرسانی 1397/9/27