فهرست اخبار فهرست اخبار

مدیر شعب خراسان رضوی تاکید کرد:

علاقه مندی به کار ، باعث کسب نتایج خوب می شود

اگر همه کارکنان در هر سمتی که هستند کار خود را با عشق و علاقه و به نحو احسن انجام دهند قطعاً به نتایج بسیار خوبی دست خواهند یافت.

به گزارش روابط عمومی خراسان رضوی ، این مطلب را حسن خطیب زاده مدیر شعب استان در دوره آموزشی مهارت های ارتباطی و اصول پذیرایی و تشریفات که برای کارکنان شرکتی شعب مشهد و شهرستان های استان برگزار شد عنوان کرد.

در این دوره آموزشی که رضا موسوی معاون حوزه حراست، مهدی ‌شعبانی کارشناس خدمات جدید شرکت تامین نیرو،‌ حضور داشتند ، خطیب زاده با تقدیر از زحمات کارکنان شرکتی در بانک اضهار داشت : بانک در حال توسعه است و باید از تمام ظرفیت کارکنان استفاده شود و وجود کارکنان شرکتی بسیار ارزشمند است .

وی با اشاره به اهمیت  افزایش بهره وری در بانک اظهار داشت : بهره وری انجام درست کارهای درست است  و افزایش بهره وری در تمام ارکان بانک مورد تاکید مدیر عامل است. همه کارکنان  باید با افزایش بهره وری در حوزه کاری خود تلاش کنند تا ازکارایی و توانمندی خود به نحومطلوبی  استفاده کنند.

 مدیر شعب استان تصریح کرد: کارکنان شرکتی نیز باید نسبت به انجام امور محوله دقت نظر کافی داشته باشند تا بتوانند وظایف خود را به خوبی انجام دهند.

براساس این گزارش در این جلسه از محمد راستی، حسن دلیر، ‌امیرمحمد معتمدی، عباس غلامی، ‌رضا خزاعی، احمد فروزان، حسین ساقی، محمدعلی نژاد، مجتبی علی پرست، هادی مختاری،‌ سید ناصر دهقانی، حجت سالاری،‌جواد بخشی، سعید فرشته، فاطمه جباری، سعید همت آبادی، مجتبی جعفری، حسن خاکپور، احسان ایراندوست، رضا بارویی، محمد دهقان، حسن نژاد ابراهیم، رضا صفایی نسب، حمیدرضا آنی، محمدرضا عبدی، علی قدوسی از کارکنان شرکتی نمونه و فعال با اهدای لوح تقدیر و کارت هدیه توسط مدیر شعب استان تجلیل شد.

در ادامه محمد سبحانی مدرس دوره آموزشی در خصوص مهارت های ارتباطی و اصول پذیرایی و تشریفات توضیحاتی را ارایه داد.

آخرین بروزرسانی 1397/9/21