فهرست اخبار فهرست اخبار

مدیر شعب استان

65 درصد شعب استان در منطقه سبز قرار دارند

مدیریت خراسان رضوی با رشد نسبتاً خوب در ارزیابی عملکرد در سه دوره متوالی در منطقه سبز قرار گرفته و در این دوره ، 65 درصد شعب استان در منطقه سبز قرار دارند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی ، حسن خطیب زاده مدیر شعب استان ، با بیان این مطلب افزود : مدیریت استان طی سال های اخیر با تلاش کارکنان در مجموع برای 7 دوره در منطقه سبز قرار گرفته است.

 وی ادامه داد : تلاش خواهیم کرد با توجه به هدف گذاری انجام شده در دوره بعد جزی 10 مدیریت برتر کشور قرار گیریم.

خطیب زاده با اشاره به موقعیت مناسب استان در زمینه بافت فرسوده گفت : استان خراسان و به خصوص  شهر مشهد شرایط مناسبی را  برای نوسازی بافت فرسوده دارد و میتوان برنامه ریزی خوبی در این حوزه انجام داد .

خطیب زاده گفت : از ابتدای سال  جاری ، 49 فقره تسهیلات در بافت فرسوده با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال پرداخت شده و همچنین از سال گذشته نیز برای 1661 واحد، اعتباری بالغ بر 806 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده ایم.

وی اظهار داشت : مدیریت خراسان رضوی در زمینه ارتقای بهره وری و اجرای 7 محور و 33 برنامه اعلامی از سوی مدیر عامل بانک، ‌تمامی تلاش خود را با همت و همدلی همکاران به کار بسته و همسو با اهداف عالی مدیران ارشد بانک حرکتی پویا و جدید را در این راستا انجام خواهد داد.

خطیب زاده ادامه داد: این استان در ارزیابی عملکرد پایان شهریور ماه سال جاری در شاخص قیمت تمام شده منابع که یکی از اولویت های مهم بانک می باشد توانسته بیش از 116 درصد هدف را محقق کند که بیشتر ناشی از فعالیت کارکنان در جذب منابع صفر درصدی قرض الحسنه جاری بوده است.

وی افزود : بر اساس آخرین نتایج اعلام شده در خصوص درجه بندی شعب، 70درصد شعب تحت پوشش این مدیریت در مقایسه با شعب هم تراز خود در سطح کشور، دارای ارتقای عملکرد هستند.

خطیب زاده با اشاره به حساب صندوق یکم، گفت : مدیریت خراسان رضوی بعد از مدیریت شعب تهران، با افتتاح 30705 فقره حساب صندوق یکم، رتبه اول را در بین مدیریت های کل کشور دارد.

وی گفت : مدیریت خراسان رضوی تا پایان شهریور 97، 4585 فقره تسهیلات صندوق یکم پرداخت کرده است و از ابتدای سال  جاری 15 هزار فقره تسهیلات با اعتباری بالغ بر 6220 میلیارد ریال در بخش مسکن و سایر بخش ها پرداخت کرده است .

 

آخرین بروزرسانی 1397/9/20