فهرست اخبار فهرست اخبار

مسوولان خراسان رضوی از مدرسه شهدای بانک مسکن گلبهاربازدید کردند

همزمان با آغاز سال تحصیلی مسیولان مدیریت شعب خراسان رضوی و اداره آموزش و پرورش شهر جدید گلبهار از مدرسه شهدای بانک مسکن گلبهار بازدیدکردند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی، در این بازدید حمید رضا همت آبادی معاون مالی و فناوری مدیریت ساخت مدرسه شهدای گلبهار را حاصل یک کار مشترک توسط بانک، اداره کل نوسازی مدارس استان و شرکت عمران شهر جدید گلبهار دانست .

وی گفت : بانک مسکن به عنوان مردمی ترین بانک کشور، علاوه بر رسالت اصلی اش که خانه دار کردن مردم است به واسطه مسیولیت اجتماعیش در کارهای عام المنفعه مانند ساخت مدرسه و مسجد نیز مشارکت دارد.

معاون مدیریت شعب استان با اشاره به موفقیت های کسب شده توسط دانش آموزان مدرسه شهدای بانک مسکن گلبهار تصریح کرد:  باعث افتخار ماست که دانش آموزان این مدرسه که به نام شهدای بانک مسکن مزین شده است توانسته اند در سال گذشته در المپیادهای علمی و مسابقات فرهنگی و هنری خوش بدرخشند و مقام های بالایی را کسب کنند.

همچنین خمر رییس آموزش و پرورش شهر جدید  گلبهار از تلاش های بانک به منظور احداث مدرسه شهدای بانک مسکن گلبهار تقدیر کرد. براساس این گزارش،‌هدایایی به رسم یادبود به دانش آموزان این مدرسه اهدای شد.

آخرین بروزرسانی 1397/7/24