فهرست اخبار فهرست اخبار

مدیر شعب خراسان رضوی

اعتماد مشتریان از عوامل مهم ارتقای بانک مسکن است

تجلیل از مشتریان خاص شعب با حضور مسوولان مدیریت در مدیریت شعب استان

مدیر شعب خراسان رضوی در نشست قدردانی از مشتریان خاص شعب که با حضور معاونان و کارشناس بازاریابی مدیریت برگزار شد اعتماد مشتریان به بانک را یکی از مهم ترین عوامل پیشرفت و ارتقای بانک دانست.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی در این نشست حسن خطیب زاده مدیر شعب استان گفت : مشتریان هدف بانک بازاریابان و مبلغان بسیار خوبی برای بانک هستند.

مدیر شعب استان تصریح کرد : پرداخت تسهیلات مسکن مهر به عنوان یک طرح ملی توسط بانک مسکن انجام پذیرفت که رسالت آن خانه دار نمودن اقشار ضعیف جامعه بود و از 140 هزار واحد مسکن مهر در استان خراسان رضوی، 80 درصد فروش اقساطی شده است و پیش بینی می گردد در سال 97 ، 20 درصد تسهیلات باقی مانده  نیز فروش اقساطی شود.

خطیب زاده اظهار امیدواری کرد که در سال جاری تامین مالی پروژه های بافت فرسوده شهری  در این استان  صورت گیرد .

مدیر شعب استان همچنین در خصوص استراتژی بانک در سال 97 اظهار داشت: هوشمندسازی و کیفی سازی مسکن مهمترین استراتژی بانک در سال جاری است که در همین راستا ، بانک مسکن تلاش میکند مسکن خوب و با کیفیت ساخته شود و از ساخت و سازها بااستفاده از فناوریهای جدید حمایت می کند .

خطیب زاده با اشاره به این نکته که در سال جاری مقرر شده جامعه هدف را گسترش دهیم افزود: هدف بانک مسکن،  تامین مسکن برای اقشار مختلف جامعه است.  این گزارش حاکی است در پایان این نشست با اهدای هدایا از مشتریان هدف تجلیل شد.

 

آخرین بروزرسانی 1397/3/1