فهرست اخبار فهرست اخبار

منابع خراسان رضوی از مرز 30 هزار میلیارد گذشت

ارایه عملکرد هفت ماهه ابتدای سال جاری مدیریت خراسان رضوی توسط مدیر شعب استان

براساس آمار عملکرد مدیریت های شعب کشور در مقطع پایان مهر ماه سال جاری منابع کل مدیریت خراسان رضوی از مرز 30 هزار میلیارد ریال عبور کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی، حسن خطیب زاده مدیر شعب استان با اعلام این خبر گفت: با تلاش کارکنان صف و ستاد در هفت ماهه ابتدای سال جاری کل منابع استان از مرز 30 هزار میلیارد ریال عبور کرد که شعب شهید فلاحی مشهد با 51 درصد رشد، طالقانی تربت حیدریه با 48درصد رشد  و گلبهار با 33درصد رشد مطلوب ترین عملکرد را حوزه مانده کل سپرده ها داشته اند.

وی افزود: با توجه به اینکه در حال حاضر تلاش برای افزایش منابع صندوق مسکن یکم به عنوان یکی از مهمترین اولویت های بانک مورد تاکید است، کوشش مضاعف کارکنان این مدیریت در جهت جذب منابع در حساب صندوق مسکن یکم باعث شد که این مدیریت از لحاظ مبلغ پس از مدیریت های مرکز تهران، غرب تهران و شرق تهران با مبلغی بالغ بر 214/3 میلیارد ریال رتبه برتر را در بین مدیریت های کشور به خود اختصاص دهد.

به گفته مدیر شعب استان همچنین این مدیریت از لحاظ تعداد با افتتاح 18510 فقره حساب صندوق مسکن یکم پس از مدیریت های غرب تهران و شرق تهران حایز رتبه برتر در بین مدیریت های شعب سراسر کشور شد.

خطیب زاده اظهار داشت: شعب طالقانی تربت حیدریه با 160درصد ، جغتای با 105درصدو بلوار معلم مشهد با 98درصد رشد نسبت به ابتدای سال شعب برتر در بخش صندوق پس انداز مسکن یکم هستند.

مدیر شعب استان با اشاره به عملکرد مدیریت در وصول نقدی که در حال حاضر بسیار حایز اهمیت و مورد تاکید مدیران ارشد بانک است تصریح کرد: شعب پنجراه سناباد مشهد با 137% ، شعبه مرکزی مشهد با 132% و شعبه بلوار امامت مشهد با 128% رشد بهترین عملکرد را در هفت ماهه ابتدای سال جاری در بخش وصول نقدی داشته اند.

خطیب زاده با اشاره به تلاش و کوشش مضاعف کارکنان در جهت جذب منابع در سپرده سرمایه گذاری ممتاز خاطر نشان ساخت: در بخش سپرده سرمایه گذاری ممتاز نیز شعب ولیعصر قوچان با 320% رشد، جلال آل احمد مشهد با 284% رشد و کاشمر با 249% رشد در بین 72 شعبه تحت پوشش مدیریت بیشترین رشد منابع را نسبت به ابتدای سال جاری داشته اند.

مدیر شعب استان با اشاره به آمارهای مربوط به عملکرد موفق مدیریت خراسان رضوی در جذب منابع یادآور شد: تحقق کامل اهداف بانک نیازمند تلاش و کوشش جمعی، پیگیری مسؤولان و کارکنان صف و ستاد و انسجام تیمی توام با حرکت هدفمندانه و هوشمندانه است و تمام کارکنان باید به صورت یکپارچه در مسیر پیشبرد اهداف بانک کوشا باشند.

 

آخرین بروزرسانی 1396/9/16