تازه های اخبار تازه های اخبار

با هدف تسریع در تحقق اهداف انجام شد

تشکیل گروههای راهبری در خراسان رضوی

مدیر شعب خراسان رضوی با اعلام خبر تشکیل گروههای راهبری در مدیریت ، ضرورت دستيابي و تحقق اهداف ابلاغي و انجام بهينه وظايف و مسئوليتهاي محوله در مديريتها و شعب مورد تأكيد و توصيه مدير عامل و مديران ارشد بانك دانست .

به گزارش روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی ، مصطفی تقوی در این خصوص نقش آفرینی و ایفای کلمل تعهدات توسط تمامی واحدها و ارکان تابعه را دارای اهمیت به سزایی برای حصول نتایج  لازم ، دانست .

 وی گفت : در راستای تسهیل در فرآیند نظارت بر عملکرد شعب و ایجاد فضای رقابتی، شعب استان خراسان رضوی به پنج گروه تقسیم بندی شده اند و راهبری و هدایت این گروه ها به معاونان  مدیریت و روسای حوزه های حراست و جنوب استان واگذار  شده است.

 مدیر خراسان رضوی بر نقش موثر مسوولان مدیریت از طریق راهبری و ايجاد نشاط و پويايي لازم در جهت ارتقاي كاركرد واحدهاي اجرايي تاکید کرد.

تقوی به برگزاری جلسات وبینار با اعضاء کمیته های راهبری و روسا و معاونان شعب به تفکیک گروه های مختلف اشاره  کرد و گفت: در این جلسات هریک از سرگروهها به تشریح و بررسی عملکرد شعب تحت نظارت و تشریح برنامه های سالجاری خود پرداختند.

 مدیر شعب استان ابراز امیدواری کرد  با برنامه ریزی های انجام شده و تلاش گروهی کارکنان صف و ستاد مدیریت زمینه تحقق هرچه بیشتری اهداف مورد نظر اولیاء بانک فراهم  شود .

آخرین بروزرسانی 1400/4/16