تازه های اخبار تازه های اخبار

شعب مركزي مشهد و بلوارخيام مشهد به باشگاه دوهزار ميلياردي ها پيوستند.

با پيوستن شعبه هاي مركزي مشهد و بلوار خيام مشهد به باشگاه دو هزار ميلياردي ها مدير خراسان رضوي از زحمات كاركنان اين شعب قدرداني كرد.

به گزارش روابط عمومي خراسان رضوي ، حسن خطيب زاده  مدير شعب استان در اين مراسم كه در شعبه مركزي مشهد و با حضور معاونان مديريت و روساي دواير مديريت  برگزار شد گفت : تحقق اهداف و رسيدن به نتايج مطلوب با راهبري و مديريت صحيح مسئول شعبه و همكاري و تلاش گروهي كاركنان محقق مي شود.

مدير استان اظهار داشت : در شرايطي كه ساير بانك ها با استفاده از نرخ سودهاي غير متعارف اقدام به ايجاد فضاي رقابتي نابرابر نموده اند جذب منابع كاري بسيار دشوار است.

در ادامه بيژن صادقي رئيس شعبه مركزي مشهد به ارائه گزارشي از وضعيت شعبه پرداخت و گفت: شعبه مركزي مشهد از ابتداي سال با همكاري كاركنان موفق به تحقق بيش از صددرصدي هدف در حوزه جذب منابع حسابهاي قرض الحسنه جاري و پس انداز، ممتاز، كاهش مطالبات عقود مبادله اي، تحقق اهداف حوزه بانكداري الكترونيك شده است.

وي افزود : در حوزه صدور ضمانتنامه اين شعبه  با صدور بيش از 170 ميليارد ريال ضمانتنامه،  موفق به تحقق 240 درصدي هدف و كسب رتبه اول استان شده است و در پايان بهمن ماه نيز در منطقه سبز ارزيابي عملكرد قرار گرفته است.

همچنين در مراسمي ديگركه در شعبه بلوار خيام مشهد برگزار شد،  مدير شعب استان با تقدير از زحمات كاركنان شعبه اظهار داشت: ورود شعبه به باشگاه دوهزار ميلياردي ها نتيجه مديريت صحيح مسئول شعبه و تلاش و همدلي كاركنان است .

سپس محمدطاهر قائيني رئيس شعبه بلوار خيام مشهد  از افزايش منابع اين شعبه به 2،150 ميليارد ريال خبرداد.

 وي گفت: كاركنان اين  شعبه با تلاش گروهي توانستند علاوه بر ورود به باشگاه دوهزار ميلياردي ها موفقيت هاي ديگري شامل صدور بيش از 60فقره ضمانتنامه به مبلغ بيش از 60ميليارد ريال، بازاريابي و صدور بيش از 30هزار فقره كارت هديه به مبلغ بيش از 130ميليارد ريال، افزايش 300درصدي تعداد دستگاه هاي كارتخوان، افتتاح بيش از 500 فقره حسابجاري از ابتداي سال،كاهش 35درصدي مطالبات عقود مبادله اي، پرداخت بيش از 400ميليارد ريال تسهيلات و تعيين تكليف كليه پرونده هاي مشاركت مدني را كسب كنند.

 

آخرین بروزرسانی 1399/3/7