تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب خراسان رضوی:

آموزش از ارکان تعالی سازمان است

آموزش از ارکان اساسی رشد و تعالی هر سازمان می باشد و منابع انسانی هر مجموعه ای با آموزش مستمر ، ارتقا پیدا می کند .

 به گزارش روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی ، حسن خطیب زاده مدیر شعب استان با بیان این مطلب در همایشی که با حضور مشاور مدیر عامل، رییس اداره کل آموزش، مدیر شعب استان ، معاونان مدیریت و رؤسای دوایر و شعب استان و با توجه به اهمیت آموزش و توجه ویژه به نکات و آموزه های قرآنی برگزار شد تاکید کرد: با آموزش  کارکنان هر سازمانی می توانند خدمات رسانی بهتری به مشتریان داشته باشند.

  وی افزود : استفاده از نکات مهم تربیتی و انسانی قرآن کریم و آموزش آن به دیگران  بسیار ضروری است  و توانایی استخراج نکات مهم و کاربردی قرآن و به کار بستن آن  در زندگی بی شک هنری بی نظیر  است.

 در ادامه این همایش  رفیعی  رییس اداره کل آموزش اظهار داشت : با آموزش می توان ضمن انتقال نکات جدید،  موارد مهم و ضروری را تکرار کرد  تا اعضای یک سازمان بهتر امور جاری خود را انجام داده و نتایح مطلوب تری را کسب کنند

 سپس  حمیدرحمتیان مشاور مدیر عامل به عنوان مدرس دوره به تدریس و آموزش با محوریت خانواده ،سلامت روح و روان و ارتباط با قرآن در راستای افزایش روحیه کارکنان و سرویس دهی مطلوب به مشتریان پرداخت. همچنین در حاشیه این همایش مسابقات ورزشی و فعالیت های گروهی در محیط دوستانه برگزار شد  .

آخرین بروزرسانی 1397/7/26