تازه های اخبار تازه های اخبار

ریس حوزه جنوب خراسان رضوی معرفی شد

طی مراسمی با حضور مسوولان مدیریت خراسان رضوی ناصر علیشاهی به عنوان ریس حوزه جنوب این استان معرفی شد

به گزارش روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی ، در این مراسم  که معاون پرسنلی حوزه حراست، رؤسای دوایر بازرسی و منابع انسانی و رؤسای شعب تحت پوشش حوزه حضور داشتند حسن خطیب زاده مدیر شعب استان از زحمات حمیدرضا همت آبادی رییس سابق  حوزه جنوب استان قدردانی کرد و برای ناصر علیشاهی رییس جدید حوزه آرزوی موفقیت کرد.

 وی اظهار داشت : رؤسای شعب تحت پوشش حوزه باید تعامل بیشتری با رییس جدید حوزه داشته باشند تا بتوانند با تلاش و کوشش بیشتر اهداف سال جاری محقق کنند. خطیب زاده خاطر نشان کرد :  شعب باید مواردی از جمله تلاش بیشتر در پرداخت تسهیلات، توجه بیشتر به حوزه خدمت پرسنل به مشتریان، اهمیت به نظارت در سالن شعبه ، بهینه سازی خدمت رسانی به ارباب رجوع را مدنظر داشته باشد.
در ادامه حمیدرضا همت آبادی معاون مالی و فناوری مدیریت از رؤسای شعب تحت پوشش حوزه خواست تا با تلاش و کوشش مضاعفی بتوانند رتبه حوزه جنوب استان را ارتقای دهند و کمک مؤثری برای رییس حوزه باشند.
همت آبادی شاخص های مهم در ارزیابی عملکرد را که باعث افزایش رتبه حوزه جنوب استان می شود پیگیری مطالبات در عقود مبادله ای سایر، پرداخت تسهیلات و صدور ضمانتنامه اعلام کرد و اظهار داشت :
کارکنان باید هدفمند و هوشمندانه عمل کنند تا بتوانند عملکرد مطلوبی داشته و اهداف بانک را محقق کنند.
سپس ناصر علیشاهی رییس جدید حوزه ناظر جنوب استان با تقدیر از زحمات شعب تحت پوشش حوزه ، خلاصه ای از آمار عملکرد حوزه را بیان کرد.
وی اظهار امیدواری کرد که با بهره گیری از رهنمود های مدیر شعب استان در سال جاری،  شعب تحت پوشش حوزه عملکرد مطلوب تری را داشته باشند..
در بخشی دیگر از این نشست امیر نوروزی معاون پرسنلی حوزه حراست  استان با اشاره به این نکته که مدیران ارشد بانک  به فرایند شایسته سالاری  توجه ویژه ای دارندگفت: توانمندی و تعهد مسیولان ما در بانک به نظام جمهوری اسلامی  در دستیابی به اهداف کمک شایانی می کند.
نوروزی مواردی همچون تعامل بیشتر با مردم، مسیولیت پذیری و پاسخگویی شفاف به مشتریان، ارتقای سطح تکریم ارباب رجوع، انجام اقدامات مؤثر در مدیریت بحران ، انجام مدیریت جهادی، افزایش تعامل حوزه جنوب با مدیریت شعب استان و حوزه حراست را مورد تاکید قرار داد.
در ادامه علی کبیر رییس دایره کنترل و نظارت مدیریت بزرگترین سرمایه حوزه جنوب استان را نیروهای بسیارسالم و تلاشمند دانست و اظهار داشت : همانطوری که در بخش منابع ، در شعب ساختارسازی و برنامه مدون داریم ضرورت دارد در بخش نظارتی هم ساختار سازی همراه با مستند سازی وکنترل های مبتنی برگزارش در ساختار شعب وجود داشته باشد.
در پایان هدایایی به رسم یادبود از سوی مدیریت شعب  استان و شعب تحت پوشش حوزه توسط مدیر شعب استان به حمیدرضا همت آبادی اهدا شد.

آخرین بروزرسانی 1397/6/18