تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب خراسان رضوی خواستار شد

به کارگیری ابزارهای جدیدبرای وصول مطالبات روستایی

برگزاری کمیته وصول مطالبات روستایی استان با حضور مدیر عامل شرکت بارثاوا

 روسای شعب  با بهره گیری از تجارب و مدیریت بهینه می توانند در وصول مطالبات روستایی از راهکارهایی همچون بخشودگی و تقسیط مجدد استفاده کنند

به گزارش روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی ، حسن خطیب زاده مدیر شعب استان با بیان این مطلب در نشست کمیته وصول مطالبات که به منظور بررسی آخرین وضعیت مطالبات روستایی استان و عملکرد شرکت رهیاب آیین بارثاوا برگزار شد ، از روسای شعب خواست با هوشمندی کامل  از تقسیط مجدد برای کاهش مطالبات استفاده کنند .

بر اساس این گزارش در این نشست  که با حضور اعضای این  کمیته ،  ریس حوزه جنوب استان، رؤسای شعب مرکزی مشهد، مرکزی تربت حیدریه، مرکزی سبزوار، مرکزی قوچان و مدیر عامل شرکت بارثاوا برگزار شد. خطیب زاده  ادامه داد :  محول  کردن وصول مطالبات به شرکت بارثاوا و عدم پیگیری شعب آسیب بزرگی است و ضرورت دارد شعب مکرراً از شرکت نحوه اقدامات و نتایج حاصله را پیگیری کنند .
در ادامه این نشست بیگلرزاده مدیرعامل شرکت بارثاوا به بیان نقطه نظرات و مشکلاتی در حوزه وصول مطالبات روستایی پرداخت.
سپس رؤسای شعب حاضر در جلسه در خصوص علل ایجاد مطالبات روستای و نیز علل عدم توفیق شرکت در برخی از شهرستان ها به مواردی از جمله عدم رضایت مندی متقاضی در مسیر دریافت تسهیلات، حضور کمرنگ نمایندگان شرکت در شهرستان ها جهت پیگیری حضوری وصول مطالبات، متفاوت بودن پرداخت تسهیلات روستایی در بانک مسکن با سایر بانک ها و عدم حضور نمایندگان شرکت در محل شعب اشاره کردند.

آخرین بروزرسانی 1397/6/17