تازه های اخبار تازه های اخبار

خطیب زاده تاکید کرد

پررنگ کردن اهمیت نماز با برگزاری مسابقات فرهنگی

برگزاری جلسه ستاد اقامه نماز مدیریت شعب استان با حضور ریس ستاد اقامه نماز استان خراسان رضوی

ما باید بابرگزاری مسابقات فرهنگی در حوزه نماز بتوانیم  اهمیت نماز را برای نسل جوان پر رنگ تر کنیم

به گزارش روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی در دومین نشست  ستاد اقامه نماز استان ، حسن خطیب زاده مدیر شعب استان با بیان این مطلب بر اهمیت جایگاه نماز تاکید کرد.

بر اساس این گزارش در این مراسم که با حضور معاون حوزه حراست،  مسوو لان مدیریت ، دبیر ستاد اقامه نماز، امام جماعت مدیریت و رییس ستاد اقامه نماز استان خراسان رضوی برگزار شد خطیب زاده اظهار داشت : به نماز با دیدگاهی نو نگاه کنیم تا بتوانیم نسل جوان را به سمت نماز هدایت کنیم و اهمیت نماز را به آنان یاد آور شویم.

در  ادامه سید محسن موسوی دبیر ستاد اقامه نماز مدیریت با تشکر از حمایت مدیر شعب استان ، تعامل بیشتر با ستاد اقامه نماز استان ، مشخص کردن یاوران نماز در شعب مرکزی شهرستان ، استفاده از ظرفیت و استعداد کارکنان در اقامه نماز جماعت، بازدید و بهسازی وضعیت نمازخانه های شعب و مدیریت، برگزاری مسابقه هوای رمضان، تقدیر از فرزندان کارکنانی که به سن تکلیف رسیده اند را از جمله فعالیتهای ستاد در سال گذشته و ابتدای سال جاری دانست .

همچنین سبحانی نیا رییس ستاد اقامه نماز استان اظهار داشت: ما باید سعی کنیم اهمیت نماز را در سازمان ها تقویت کنیم.

در پایان این نشست از علی اکبر رحمان پور، حسن دلیری، ملیحه رضایی، اکرم اروجی، حسن انتظار یزدی، رضا ابراهیمی، رضا دهقان و مجتبی علی پرست به عنوان فعالان نماز و از مرتضی خواک، مجتبی علی پرست، ماشاا... بخشایی، مجتبی زاهد، رضا حسنی، محمدرضا رجب زاده، محمد رحمانیان و محمد دهقان به عنوان برندگان مسابقه هوای رمضان تقدیر شد.
آخرین بروزرسانی 1397/6/17