تازه های اخبار تازه های اخبار

رییس انجمن انبوه سازان خراسان رضوی

آماده ایم محصولات بانک را معرفی کنیم

نشست مدیر شعب استان با اعضای هیات ریسه انجمن انبوه سازان استان

با هدف اطلاع رسانی بهتر و موثرتر به انبوه سازان ، معرفی خدمات بانک مسکن از طریق سایت انجمن و نشریه داخلی انجام پذیر است.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی این مطلب را پژوم ریس انجمن انبوه سازان خراسان رضوی در دیدار با حسن خطیب زاده مدیر شعب استان، با هدف تعامل و همکاری بیشتر در جهت بهسازی بافت فرسوده و رونق صنعت ساختمان برگزار شد ، عنوان کرد.

در ادامه این دیدار که معاون اجرایی مدیریت ، رؤسای دوایر امور اعتباری، امور حقوقی، فنی و ارزیابی، کارشناس بازاریابی و اعضای هیات رییسه انجمن صنفی انبوه سازان استان  نیز حضور داشتند ، پژوم بانک مسکن را در شبکه بانکی یکی از بهترین و قابل اعتماد ترین بانک ها معرفی کرد.  وی اظهار داشت : انجمن انبوه سازان خراسان رضوی 527 شرکت ساختمانی صاحب صلاحیت دارد که در بستر انبوه سازی مشغول فعالیت هستند.

ریس انجمن انبوه سازان خراسان رضوی ادامه داد: با تعامل بیشتر و بررسی مشکلات  موجود پیشنهاد می شود این جلسات به صورت مستمر برگزار شود تا نقاط ضعف و قوت مشخص شود.

در ادامه این نشست  حسن خطیب زاده مدیر شعب استان با اشاره به اینکه در سال جاری یکی از مهمترین اولویت های بانک پرداخت تسهیلات در بافت فرسوده شهری است افزود :  برای اجرای سیاست های اعتباری بانک، مقرر شده تسهیلات بافت فرسوده شهری به سازندگان حرفه ای که دارای صلاحیت فنی هستند و از تکنولوژی و فناوری نوین استفاده می کنند پرداخت شود .

وی افزود : در بین مدیریت های کشور مدیریت شعب خراسان رضوی اولین مدیریتی است که با انجمن انبوه سازی تفاهم نامه امضا کرده است و امیدواریم با همکاری و مساعدت انجمن انبوه سازان استان در جهت بهینه سازی و بازآفرینی بافت فرسوده شهری اقدامات مؤثری را انجام دهیم.

در ادامه جلسه زهره کدخدامزرجی رییس دایره امور اعتباری  مدیریت توضیحاتی را درخصوص تسهیلات مشارکت مدنی، بانکداری شرکتی و بانکداری سرمایه گذاری ارایه داد.

آخرین بروزرسانی 1397/5/18