تازه های اخبار تازه های اخبار

بهره برداری از امکانات رسانه ای صدا و سیما،حاصل نشت مدیران دو سازمان

نشست مدیر شعب استان با مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی

در دیدار مدیر شعب  خراسان رضوی با مدیر کل و معاونان صدا و سیمای استان پیشنهاد شد تفاهم نامه ای دو جانبه بین بانک مسکن و صدا و سیمای خراسان رضوی منعقد شود تا بانک مسکن بتواند از امکانات صدا و سیما در اطلاع رسانی شفاف انواع خدمات بانک به مردم بهره برداری کند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی در این نشست حسن خطیب زاده مدیر شعب استان با تشریح انواع خدمات و تسهیلات بانک اظهار داشت:  امیدواریم بتوانیم با تعامل و همکاری دوجانبه با  صدا و سیما خراسان رضوی  خدمات بانک مسکن خصوصاً خدمات ویژه این بانک را در بخش مسکن به آحاد مردم اطلاع رسانی کنیم.

در ادامه امیر بدخشان کارشناس بازاریابی مدیریت عنوان کرد : بانک مسکن با سابقه 80 ساله به عنوان یک بانک تخصصی تمام روش های آسان و سریع برای افرادی که می خواهند صاحب خانه شوند را دارا است .

وی افزود:  پیشنهاد می شود تفاهم نامه ای دو جانبه بین بانک مسکن و صدا و سیمای خراسان رضوی منعقد گردد تا بانک مسکن بتواند از امکانات صدا و سیما در اطلاع رسانی شفاف انواع خدمات بانک به مردم بهره برداری کند و همچنین خدماتی را  نیز به پرسنل این سازمان ارایه دهد.

در ادامه این نشست محسن نصرپور مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی با اشاره به رسالت مهم بانک مسکن تصریح کرد : بانک مسکن در بین آحاد مردم بانک محبوبی است و فعالیت این  بانک دارای اهمیت و ارزش والایی است چراکه  مردم با استفاده از تسهیلات  بانک مسکن صاحب سرپناه می شوند.

وی افزود: متاسفانه فعالیت های شبکه بانکی پیوست رسانه ای ندارد و بانک ها صرفاً جهت تبلیغات خود از طریق صدا و سیما  هزینه می کنند در صورتی که تشریح خدمات بانکها  برای آگاهی آحاد مردم از طریق رسانه های جمعی، الزامی است.

نصرپور ادامه داد: اعتماد مردم به صدا و سیما بسیار زیاد است و برند بانک مسکن نیز در بین مردم مورد اعتماد است.

در ادامه جلسه سهرابی معاون اداری- مالی صدا و سیما اظهار داشت: این سازمان آمادگی دارد تفاهم نامه یا قرارداد اجرایی را با بانک مسکن منعقد کند تا در قالب برنامه های تلویزیونی و رادیویی،  پخش تیزرهای تبلیغاتی بانک انجام شود و همچنین  مسوولان بانک مسکن  میتوانند در برنامه های گفتگو محور خدمات بانک را برای مردم تشریح کند.

 

آخرین بروزرسانی 1397/5/18