تازه های اخبار تازه های اخبار

با حضور مدیر شعب استان برگزار شد

تجلیل از همکاران ورزشکار مدیریت خراسان رضوی

تجلیل از کاروان ورزشی نهمین المپیاد ورزشی بانک

از همکاران ورزشکار مدیریت خراسان رضوی که در نهمین المپیاد ورزشی کارکنان بانک شرکت داشتند با حضور مدیر و معاونان مدیریت، رییس حوزه حراست و رؤسای دوایر مدیریت تجلیل شد .

به گزارش روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی در این نشست حسن خطیب زاده مدیر شعب استان با تبریک به همه همکاران ورزشکار گفت : کارکنان توانمند و مستعد زیادی در رشته های  مختلف ورزشی در سطح استان داریم که نیاز به پرورش و حمایت دارند تا بتوانند در مسابقات ورزشی بانک در سالهای آتی مقام های برتر کشوری را کسب کنند.

خطیب زاده تصریح کرد: اگر بخواهیم به اهداف عالی بانک دست یابیم باید روحیه ورزشکاری را در تمامی همکاران نهادینه کنیم و به امر ورزش توجه ویژه ای داشته باشیم. مدیر شعب استان ادامه داد: کارکنان ورزشکار می توانند الگوهای بسیار خوبی برای سایر همکاران در شعب باشند.

سپس حمیدرضا همت آبادی معاون مدیریت گزارشی از نحوه اعزام کاروان ورزشی مدیریت خراسان رضوی ارایه کرد و اظهار داشت: در رشته تنیس روی میز سید علیرضا حجی خراسانی حایز مقام اول کشوری شد و مدال طلا را کسب کرد و در بین 24 تیم شرکت کننده در رشته والبیال ،  تیم والیبال این مدیریت توانست مقام  سوم کشوری را کسب کرده   و مدال برنز تیمی را از آن خود کند و همچنین در رشته شنا در رده سنی 35 تا 40 سال حسین غریب نواز  حایز مقام سوم کشوری شد و توانست مدال برنز این رشته را کسب کند . وی افزود: برای شرکت در 7 رشته والیبال،  فوتسال ، بدمینتون، تنیس روی میز، شنا ، شطرنج و دومیدانی ، 28 نفر از کارکنان اعزام شدند و در مجموع  این مدیریت توانست رتبه 5  کشوری را با کسب یک مدال طلای انفرادی ، ‌یک مدال برنز انفرادی و یک مدال برنز تیمی به دست آورد .

در ادامه این جلسه حمیدرضا باقرپور سرپرست کاروان ورزشی نیز با تشکر از حمایت های مدیر شعب استان اظهار امیدواری کرد که در سال های آینده  ورزشکاران این استان بتوانند مقام های بیشتری کسب کنند.

در این مراسم با اهدای هدایا از زحمات اصغر ترحمی معاون اداری پشتیبانی، علی اصغر غلامزاده مسؤول سابق ورزش در مدیریت، حسن علی پرست ریس دایره تجهییز و پشتیبانی مدیریت و سعید ربانی مسؤول جدید ورزش و امیررضا سهرابی قدردانی شد.

همچنین لوح تقدیر و هدایا یی نیز توسط مدیر شعب استان به کلیه همکاران ورزشکار که در نهمین المپیاد ورزشی بانک افتخار افرینی کردند اهدای شد.

آخرین بروزرسانی 1397/5/18