تازه های اخبار تازه های اخبار

با حضور مسوولان مدیریت برگزار شد

مراسم معارفه ریس جدید شعبه مرکزی مشهد

مراسم معارفه رییس جدید شعبه مرکزی مشهد با حضور مدیر شعب استان، رییس و معاون حوزه حراست، معاون دایره بازرسی مدیریت و کارکنان شعبه مرکزی مشهد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی ، در این مراسم حسن خطیب زاده مدیر شعب استان با  قدردانی از زحمات جواد علیپور معاون شعبه و کارکنان، اهمیت جایگاه شعبه مرکزی مشهد را در بین شعب استان  و کشور یادآور شد. وی اظهار داشت: بیژن صادقی رییس جدید شعبه از کارکنان بسیار باتجربه این استان  است که ما انتظار داریم با استقرار رییس جدید و تلاش و کوشش کلیه کارکنان شعبه و بهره برداری از تجربیات ریس جدید شعبه ،  جایگاه شعبه مرکزی مشهد ارتقا پیدا کند و موفق تر از پیش عمل کند.

در ادامه  این مراسم حجت عظیمی رییس حوزه حراست استان با  اشاره به موفقیتهای  بیژن صادقی در شعب قبلی تصریح کرد:  شعبه  مرکزی مشهد به عنوای شعبه معین و مادر در بین شعب استان از جایگاه خاصی برخوردار است چراکه عملکرد  این شعبه به لحاظ پولرسانی و تامین نیازهای نقدی سایر شعب و همچنین انجام خدمات مربوط به تسهیلات کارکنان شعب مشهد و مدیریت دارای اهمیت است . وی افزود :  ضرورت دارد کارکنان این شعبه  تعامل موثر و بهینه ای با مدیریت شعب استان و حوزه حراست داشته باشند .

بیژن صادقی رییس جدید شعبه اظهار داشت: امیدواریم با تلاش مضاعف و همکاری همه جانبه کارکنان و پشتیبانی مدیریت بتوانیم جایگاه شعبه مرکزی مشهد را که دومین شعبه کشور است ارتقا دهیم و انتظارات مدیریت را برآورده سازیم. گفتنی است در این جلسه هدایایی نیز  توسط مدیر شعب استان به جواد علیپور معان شعبه مرکزی که در غیاب رییس شعبه به نحو مطلوبی شعبه را مدیریت کرده بود اهدا شد.

 

آخرین بروزرسانی 1397/3/5